WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ładowarka samochodowa dual USB M-life

Producent: brak danych

20,91 zł z VAT 17,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Ładowarka samochodowa dual USB M-life

Najważniejsze cehcy:
  • Wejście 12V-24V 
  • USB A: 1 A 
  • USB B: 1 A
  • Przy użyciu 1 portu moc wyjściowa ładowarki 2A

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt kablowy KO7, na przewód okrągły ø 7 mm

8,00 zł z VAT 6,50 zł netto

szt

Szybkozłączki żelowe UY KAT.5e opak 100szt

Szybkozłączki żelowe UY KAT.5e opak 100szt

Złączki przeznaczone na kable o średnicy żył 0,3-0,7mm

Producent: brak danych

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

Netis WF2419i

Netis WF2419i

Wersja bez odkręcanych anten

Producent: Netis

52,89 zł z VAT 43,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord UTP kat.6 2m (pomarańczowy)

5,36 zł z VAT 4,36 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

43,32 zł z VAT 35,22 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zasilacz 5V 2A, złącze microUSB

23,37 zł z VAT 19,00 zł netto

szt

Zasilacz 16V 3.36A dla płyt Alix

Zasilacz 16V 3.36A dla płyt Alix

Kabel zasilający w komplecie

Producent: brak danych

49,20 zł z VAT 40,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator