WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ładowarka samochodowa dual USB M-life

Producent: brak danych

20,91 zł z VAT 17,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Ładowarka samochodowa dual USB M-life

Najważniejsze cehcy:
  • Wejście 12V-24V 
  • USB A: 1 A 
  • USB B: 1 A
  • Przy użyciu 1 portu moc wyjściowa ładowarki 2A

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny

BESTSELLER

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

TP-Link TL-SF1024

TP-Link TL-SF1024

Niezarządzalny 24-portowy switch Fast Ethernet

Producent: TP-Link

180,81 zł z VAT 147,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 0.5m (niebieski)

2,21 zł z VAT 1,80 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

46,63 zł z VAT 37,91 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zasilacz 12V 1.5A

20,16 zł z VAT 16,39 zł netto

szt

Zasilacz Hot Swap 48V 150W do CCR1072-1G-8S+ (PW48V-12V150W)

NOWOŚĆ!

374,28 zł z VAT 304,29 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator