WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ładowarka samochodowa dual USB M-life

Producent: brak danych

20,91 zł z VAT 17,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Ładowarka samochodowa dual USB M-life

Najważniejsze cehcy:
  • Wejście 12V-24V 
  • USB A: 1 A 
  • USB B: 1 A
  • Przy użyciu 1 portu moc wyjściowa ładowarki 2A

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WN722N Wireless USB 150Mbps

TP-Link TL-WN722N Wireless USB 150Mbps

Karta radiowa USB w standardzie 802.11b/g/n ze złączem RP-SMA/ż, zewnętrzną anteną 4 dBi, 1T1R MIMO

Producent: TP-Link

40,59 zł z VAT 33,00 zł netto

szt

17,64 zł z VAT 14,34 zł netto

szt

Gniazdo DC 5,5/2,1 z szybkozłączem

3,57 zł z VAT 2,90 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

46,88 zł z VAT 38,11 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zasilacz 15V 2A

35,29 zł z VAT 28,69 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (EP-54V-150W-AC) Moduł prostownik AC dla EdgePower 54V 150W

333,58 zł z VAT 271,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator