WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ładowarka samochodowa dual USB M-life

Producent: brak danych

20,91 zł z VAT 17,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Ładowarka samochodowa dual USB M-life

Najważniejsze cehcy:
  • Wejście 12V-24V 
  • USB A: 1 A 
  • USB B: 1 A
  • Przy użyciu 1 portu moc wyjściowa ładowarki 2A

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Pigtail MMCX - N/ż (20 cm)

21,16 zł z VAT 17,20 zł netto

szt

Kabel HDMI 1.4, długość 1,8m

13,53 zł z VAT 11,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 1m (zielony)

4,16 zł z VAT 3,38 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

42,04 zł z VAT 34,18 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik zasilacz Hot Swap 12V 150W do CCR1072-1G-8S+ (12POW150)

399,04 zł z VAT 324,42 zł netto

szt

Zasilacz 5V 2A

Zasilacz 5V 2A

Zasilacz m.in. dla RDAA-81 oraz OvisLink WLA-5000AP

Producent: brak danych

21,53 zł z VAT 17,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator