WiBOX SA M24-90-15HV
Producent: Wireless Instruments
Dostępność: Chwilowy brak towaru
WiBOX SA M24-90-15HV jest sektorową dwupolaryzacyjną anteną MIMO 2x2 pracującą na częstotliwości 2,4 GHz z zyskiem energetycznym na poziomie 15 dBi. Antena jest dedykowana do tworzenia stacji bazowych o średnim, bądź małym zasięgu. Antena zintegrowana jest z wysokiej jakości obudową WiBOX Extra Large (przestrzeń do instalacji 24cm x 46cm x 5 cm). Duża przestrzeń instalacyjna jest w stanie pomieścić praktycznie każdą z dostępnych płyt nadawczo-odbiorczych, wszystkie płyty MikroTik, a także urządzenia Ubiquiti czy rozwiązania SOHO. WiBOX posiada klasę szczelności IP67. WiBOX Extra Large daje możliwość integracji anteny z innymi systemami antenowymi za pomocą dodatkowych wyjść na konektory, umiejscowionych w dolnej części anteny. Wysokiej jakości wodoszczelny dławik RJ45 pozwala na bezstresowe zastosowanie zasilania PoE, bez konieczności stresującego zaciskania złącza RJ45 w miejscu instalacji (np. na dachu bądź na wysokim maszcie). Dodatkowy kołnierz, dookoła złącz w dolnej części anteny, zapobiega ich zamoknięciu. WiBOX Extra Large jest wykonany z dobrego jakościowo tworzywa, odpornego na promieniowanie UV i na trudne warunki pogodowe. Specjalnie wzmacniane mocowanie WiMount, wykonane z włókna szklanego, zapewnia stabilność całego systemu nawet przy bardzo silnym wietrze. Nowatorska konstrukcja mocowania pozwala na regulację w dwóch płaszczyznach oraz na montaż na naścienny oraz do masztu (do 60mm). Zastosowanie włókna szklanego przy produkcji mocowania, oprócz większej wytrzymałości niż standardowe stalowe konstrukcje, pozwala uniknąć rdzewienia mocowania.
Zysk energetyczny
2x 15dBi
Częstotliwość pracy
2,4 GHz
Polaryzacja
pionowa i pozioma
Kąt promieniowania w płaszczyźnie poziomej
90 stopni
Kąt promieniowania w płaszczyźnie pionowej
10 stopni
VSWR
< 2
Impedancja
50 Ohm
Złącze
RJ-45/sma/ż
Wymiary
wysokość - 490 mm,
szerokość - 290 mm,
grubość - 110 mm.
Promieniowanie przód/tył
nie dotyczy
Wodoodporna obudowa do montażu zewnętrznego
IP 67
Temperatura pracy
-40 + 70 °C
Zakres średnicy masztu
60mm
Odporność na wiatr
70 km/h
Waga
2,6 kg
Okres gwarancji
36 miesięcy
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Interline SECTOR V70 12dBi 2,4GHz
Antena sektorowa 12 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją pionową zakończona złączem N/ż
Producent: InterLine
szt
Wisnetworks WIS-ANS2416-90 MIMO Sector
Antena sektorowa 2.3-2.7GHz, 16 dBi, 90°
Producent: Wisnetworks
szt
Ambit Atheros 5213A, 802.11 a/b/g