WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HnD-IN

Producent: MikroTik

1 019,81 zł z VAT 829,11 zł netto

Najtańsza dostawa: 16,85 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HND-IN to urządzenie z serii zarządzalnych przełączników. Jest to w pełni funkcjonalny switch warstwy 3 zarządzany przez system RouterOS level 5. Porty mogą zostać usunięte z konfiguracji przełącznika i wykorzystywane do routingu.

Urządzenie zostało wyposażone w 24 porty Gigabit Ethernet, jedno gniazdo na wkładkę SFP oraz wbudowany moduł sieci bezprzewodowej 2.4 GHz 802.11b/g/n (zintegrowane anteny o zysku 4dbi), który może pracować z mocą do 30dBm. To oznacza, że urządzenie może pracować jako AP, router z dowolna liczbą portów i jako zarządzalny Switch. Wszystkie porty Ethernet są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN, oraz zaawansowane protokoły routingu warstwy 3 takie jak RIPv2, OSPF i BGP4. Urządzeniem można zarządzać przez GUI (przez www) oraz CLI (Telnet, SSH). 
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor Qualcomm Atheros AR9344 600MHz
  • 24x portów Gigabit Ethernet
  • 1x gniazdo na wkładkę SFP
  • Wbudowany moduł radiowy 2.4GHz 802.11b/g/n
  • Ekran dotykowy LCD
  • Port mini USB dla modemu 3G
  • System operacyjny RouterOS Level 5
Procesor
Qualcomm Atheros AR9344 600 MHz
Pamięć
128MB RAM, 128MB NAND
Porty
24x gigabitowe porty 10/100/1000 Mbit/s Ethernet z Auto-MDI/X
1x gniazdo SFP
Wireless
Wbudowany moduł radiowy 2.4GHz 802.11b/g/n,
2x anteny o zysku 4dbi i mocy do 30dBm
Rozszerzenia
1x microUSB (opcjonalnie dla modemu 3G) 
1x port szeregowy (RJ45)
Inne
RESET, monitor prędkości wentylatora, ekran dotykowy LCD Monitor napięcia, prądu i temperatury,
Zasilanie
Wbudowany zasilacz 110/220V (gniazdo IEC C14),
kabel w komplecie
Wymiary
285 x 145 x 45 mm
System operacyjny
MikroTik RouterOS, Licencja Level 5
W zestawie
Router, kabel zasilający (zasilacz wbudowany), kabel USB

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWL 12-12L Long Life

Akumulator MWL 12-12L Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-12Ah o wym. 151 x 98 x 102 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 250 (T2)

Producent: MW Power

146,00 zł z VAT 118,70 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

25,01 zł z VAT 20,33 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

54,42 zł z VAT 44,24 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

43,46 zł z VAT 35,33 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Tenda TEF1105P-4-63W

BESTSELLER

Tenda TEF1105P-4-63W

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet z 4 portami PoE

Producent: Tenda

140,52 zł z VAT 114,24 zł netto

szt

TP-Link TL-SL1218MP

TP-Link TL-SL1218MP

Niezarządzalny przełącznik PoE, 16x portów RJ45 PoE+ 10/100Mb/s, 2x gigabitowe porty RJ45 oraz 2x gigabitowe gniazda combo SFP

Producent: TP-Link

859,77 zł z VAT 699,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator