WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HnD-IN

Producent: MikroTik

854,95 zł z VAT 695,08 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard CRS125-24G-1S-2HND-IN to urządzenie z serii zarządzalnych przełączników. Jest to w pełni funkcjonalny switch warstwy 3 zarządzany przez system RouterOS level 5. Porty mogą zostać usunięte z konfiguracji przełącznika i wykorzystywane do routingu. Urządzenie zostało wyposażone w 24 porty Gigabit Ethernet, jedno gniazdo na wkładkę SFP oraz wbudowany moduł sieci bezprzewodowej 2.4 GHz 802.11b/g/n (zintegrowane anteny o zysku 4dbi), który może pracować z mocą do 30dBm. To oznacza, że urządzenie może pracować jako AP, router z dowolna liczbą portów i jako zarządzalny Switch. Wszystkie porty Ethernet są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN, oraz zaawansowane protokoły routingu warstwy 3 takie jak RIPv2, OSPF i BGP4. Urządzeniem można zarządzać przez GUI (przez www) oraz CLI (Telnet, SSH). 
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor Qualcomm Atheros AR9344 600MHz
  • 24x portów Gigabit Ethernet
  • 1x gniazdo na wkładkę SFP
  • Wbudowany moduł radiowy 2.4GHz 802.11b/g/n
  • Ekran dotykowy LCD
  • Port mini USB dla modemu 3G
  • System operacyjny RouterOS Level 5
Procesor
Qualcomm Atheros AR9344 600 MHz
Pamięć
128MB RAM, 128MB NAND
Porty
24x gigabitowe porty 10/100/1000 Mbit/s Ethernet z Auto-MDI/X
1x gniazdo SFP
Wireless
Wbudowany moduł radiowy 2.4GHz 802.11b/g/n,
2x anteny o zysku 4dbi i mocy do 30dBm
Rozszerzenia
1x microUSB (opcjonalnie dla modemu 3G) 
1x port szeregowy (RJ45)
Inne
RESET, monitor prędkości wentylatora, ekran dotykowy LCD Monitor napięcia, prądu i temperatury,
Zasilanie
Wbudowany zasilacz 110/220V (gniazdo IEC C14),
kabel w komplecie
Wymiary
285 x 145 x 45 mm
System operacyjny
MikroTik RouterOS, Licencja Level 5
W zestawie
Router, kabel zasilający (zasilacz wbudowany), kabel USB

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Taśma samowulkanizująca 10m

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

Antena dla AP 9 dBi

Antena dla AP 9 dBi

Antena dookólna 9 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją pionową zakończona złączem RP-SMA/m

Producent: brak danych

22,76 zł z VAT 18,50 zł netto

szt

MikroTik RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

MikroTik RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, 128MB RAM, LCD DEMO

Producent: MikroTik

502,91 zł z VAT 408,87 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

42,74 zł z VAT 34,75 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

D-Link DGS-1100-26MP

D-Link DGS-1100-26MP

Zarządzalny 26-portowy gigabitowy przełącznik Smart Max PoE+ (24 gigabitowe porty PoE+ 10/100/1000 Mb/s + 2 sloty Combo SFP).
Przeznaczony do nadzoru wizyjnego, z obsługą ONVIF

Producent: D-Link

1 829,29 zł z VAT 1 487,23 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Netgear GS108GE

Netgear GS108GE

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet w metalowej obudowie typu desktop, zasilacz 12V

Producent: Netgear

154,75 zł z VAT 125,81 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator