WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail RP-SMA/m - RP-SMA/ż kątowy (20 cm)

Producent: brak danych

17,87 zł z VAT 14,53 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Wysoki jakościowo pigtail ze złączami RP-SMA/m - RP-SMA/ż kątowy.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wavearena WAVEBOX-ALU

Wavearena WAVEBOX-ALU

Obudowa hermetyczna z aluminium przeznaczona dla płyt RouterBOARD z serii 1xx, 4xx, 5xx, 6xx oraz płyt Alix 1C

Producent: Wavearena Pacific

78,72 zł z VAT 64,00 zł netto

szt

Uchwyt satelitarny 38/400/250 (4 otwory)

27,55 zł z VAT 22,40 zł netto

szt

Uchwyt satelitarny 38/300/600 (4 otwory)

39,70 zł z VAT 32,28 zł netto

szt

Maszt TV L

21,65 zł z VAT 17,60 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

40,17 zł z VAT 32,66 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail N/m - RP-SMA/m (15 cm) premium

Pigtail N/m - RP-SMA/m (15 cm) premium

Wodoszczelny konektor antenowy N/m - rp-sma/m wykonany z kabla Belden RF100LL oraz złącz Telegartner.

Producent: brak danych

31,37 zł z VAT 25,50 zł netto

szt

Pigtail MMCX - N/m (40 cm)

11,07 zł z VAT 25,62 zł 9,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator