WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail RP-SMA/m - RP-SMA/ż kątowy (20 cm)

Producent: brak danych

17,64 zł z VAT 14,34 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Wysoki jakościowo pigtail ze złączami RP-SMA/m - RP-SMA/ż kątowy.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail RP-SMA/m - RP-SMA/m (20 cm)

19,25 zł z VAT 15,65 zł netto

szt

Gold Gniazdo hermetyczne RJ-45 (Waterproof Ethernet)

15,23 zł z VAT 12,38 zł netto

szt

Uchwyt satelitarny 38/400/250 (4 otwory)

21,53 zł z VAT 17,50 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

46,88 zł z VAT 38,11 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

46,88 zł z VAT 38,11 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail MMCX - N/m (100 cm)

30,66 zł z VAT 24,93 zł netto

szt

Pigtail RP-SMA/m - RP-SMA/ż (20 cm), RG316

21,50 zł z VAT 17,48 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator