WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (ERPro-8) EdgeRouter PRO 8, 6x Gigabit Ethernet, 2x RJ45/SFP

Producent: Ubiquiti Networks

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Ubiquiti EdgeRouter PRO 8 jest najnowszym routerem z linii Ubiquiti EdgeMax. Urządzenie wyposażone jest w 6 portów Gigabit Ethernet oraz 2 Gigabit RJ45/SFP. Router posiada dwurdzeniowy procesor sieciowy pracujący z częstotliwością 1.0GHz.
 
Podobnie jak pozostałe routery z linii EdgeMax router działa pod kontrolą systemu operacyjnego EdgeOS. System oferuje przyjazny i funkcjonalny interfejs użytkownika a także dostęp do wiersza poleceń. EdgeOS poza typowymi funkcjami spotykanymi w tego typu urządzeniach oferuje także wsparcie dla bardziej zaawansowanych rozwiązań jak np. protokoły routing OSPF i BGP (także w wersji dla IPv6) czy wirtualne sieci prywatne oparte o IPSec.
 
Najważniejsze cechy:
  • 6 portów Gigabit Ethernet
  • 2 Gigabit RJ45/SFP
  • Dual-Core 1.0GHz
  • 2GB DDR3

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Obejma kominowa "5"

70,05 zł z VAT 56,95 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

18,84 zł z VAT 15,32 zł netto

szt

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

626,11 zł z VAT 509,03 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord UTP kat.6 5m (niebieski)

8,83 zł z VAT 7,18 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Tenda W20E

Tenda W20E

Gigabitowy bezprzewodowy router AC1350 z równoważeniem obciążenia pasma, Multi-Wan

Producent: Tenda

239,00 zł z VAT 194,31 zł netto

szt

Ubiquiti (ER-4) EdgeRouter 4

Ubiquiti (ER-4) EdgeRouter 4

3x porty gigabitowe Ethernet i 1x port SFP, 1x port konsolowy RJ-45, 1x port USB 3.0, czterordzeniowy procesor MIPS64 o taktowaniu 1 GHz, 1GB pamięci RAM DDR3, 4GB pamięci wbudowanej.

Producent: Ubiquiti Networks

952,83 zł z VAT 774,66 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt