WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (ERPro-8) EdgeRouter PRO 8, 6x Gigabit Ethernet, 2x RJ45/SFP

Producent: Ubiquiti Networks

1 457,50 zł z VAT 1 184,96 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Ubiquiti EdgeRouter PRO 8 jest najnowszym routerem z linii Ubiquiti EdgeMax. Urządzenie wyposażone jest w 6 portów Gigabit Ethernet oraz 2 Gigabit RJ45/SFP. Router posiada dwurdzeniowy procesor sieciowy pracujący z częstotliwością 1.0GHz.
 
Podobnie jak pozostałe routery z linii EdgeMax router działa pod kontrolą systemu operacyjnego EdgeOS. System oferuje przyjazny i funkcjonalny interfejs użytkownika a także dostęp do wiersza poleceń. EdgeOS poza typowymi funkcjami spotykanymi w tego typu urządzeniach oferuje także wsparcie dla bardziej zaawansowanych rozwiązań jak np. protokoły routing OSPF i BGP (także w wersji dla IPv6) czy wirtualne sieci prywatne oparte o IPSec.
 
Najważniejsze cechy:
  • 6 portów Gigabit Ethernet
  • 2 Gigabit RJ45/SFP
  • Dual-Core 1.0GHz
  • 2GB DDR3

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Interline HORIZON midi

Interline HORIZON midi

Antena dookólna 9 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją pionową zakończona złączem N/ż

Producent: InterLine

105,78 zł z VAT 86,00 zł netto

szt

Splitter z filtrem ADSL

15,13 zł z VAT 12,30 zł netto

szt

Uchwyt satelitarny 38/300/250 (4 otwory)

18,45 zł z VAT 15,00 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-LR) UniFi UAP-LR

Ubiquiti (UAP-LR) UniFi UAP-LR

Moc 28 dBm, zasięg do 180m.

Producent: Ubiquiti Networks

349,38 zł z VAT 284,05 zł netto

szt

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

516,85 zł z VAT 420,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (ER-6P) EdgeRouter 6P

NOWOŚĆ!

Ubiquiti (ER-6P) EdgeRouter 6P

5x portów gigabitowych Ethernet i 1x port gigabitowy SFP, 1x port konsolowy RJ-45, 1x port USB 3.0, czterordzeniowy procesor MIPS64 o taktowaniu 1 GHz, 1GB pamięci RAM DDR3, 4GB pamięci wbudowanej.

Producent: Ubiquiti Networks

965,49 zł z VAT 784,95 zł netto

szt

Ubiquiti (ER-X-SFP) EdgeRouter X, 5x Gigabit Ethernet, 1x SFP

322,91 zł z VAT 262,53 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator