WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

Producent: MikroTik

181,61 zł z VAT 147,65 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard cAP to punkt dostępowy przeznaczony do montażu do sufitu. Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy w środowiskach takich jak hotele, lotniska, centra handlowe itp. Obsługuje standard 802.11b/g/n 2.4GHz (zintegrowana antena) i może być zasilany przez PoE.

RouterBoard cAP jest idealnym rozwiązaniem dla MikroTik CAPsMAN (kontroler do zarządzania urządzeniami AP), co pozwala na kontrolowanie wszystkich urządzeń AP z jednej centralnej lokalizacji. W przeciwieństwie do tradycyjnego oprogramowania, które wymaga osobnego komputera PC do pracy, oprogramowanie CAPsMAN działa na każdym istniejącym urządzeniu RouterBOARD w sieci. Nie ma potrzeby korzystania z osobnego kontrolera.

W komplecie dostarczane są wszystkie potrzebne elementy takie jak mocowanie ścienne/sufitowe, przejściówka PoE, zasilacz, śruby i kołki montażowe.

Najważniejsze cechy:
  • pasmo 2,4 GHz
  • 2 wbudowane anteny (zysk 2 dBi)
  • MIMO 2x2 - przepustowość do 300 Mb/s
  • współpraca z systemem CAPsMAN - centralne zarządzanie wieloma punktami dostępowymi
  • maksymalna moc nadawcza 22 dBm
  • zasilanie PoE: pasywne lub 802.3af/at (napięcie 11 - 56 V)
  • do montażu na suficie, uchwyty znajdują się w zestawie
  • system RouterOS, licencja Level 4 (WISP AP)

RBcAP2nD
 
Procesor
Atheros QCA9533
Taktowanie
650 MHz
Pamięć RAM
64 MB DDR
Interfejs sieciowy
Jeden port fast Ethernet, 10/100 Mb/s
Automatyczne krosowanie MDI/MDIX
Częstotliwość pracy
2,4 GHz
Standardy bezprzewodowe
802.11 b/g/n
MIMO
2x2
Anteny
2 wbudowane anteny, zysk 2 dBi
Zasilanie
PoE: pasywne lub 802.3at/af 11 - 56 V
Maksymalny pobór mocy
4 W
Wymiary
Średnica 138 mm
Wysokość: 31 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -20 do 70 st. C
System operacyjny
RouterOS Licencja WISP AP, level 4
Zawartość zestawu
Zasilacz 24 V, 0.38 A
PoE injector
Uchwyt do montażu na suficie

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zestaw LTE (RB922UAGS) 2x LAN

Zestaw LTE (RB922UAGS) 2x LAN

Kompletny zestaw zawierający m.in: RB922UAGS-5HPacD, modem Huawei ME909s-120. Posiada 2 porty LAN, umożliwia rozdzielenie internetu z 2 źródeł: internetu 3G/LTE oraz łącza kablowego.

947,10 zł z VAT 770,00 zł netto

szt

Szafa stojąca instalacyjna 19" 32U, 800mm, czarna

Szafa stojąca instalacyjna 19" 32U, 800mm, czarna

Szafa stojąca jednosekcyjna Lanberg FF01-6832-12B

Producent: Lanberg

1 813,70 zł z VAT 1 474,55 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

49,73 zł z VAT 40,43 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Cloud Router Switch CRS309-1G-8S+IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS309-1G-8S+IN

Zarządzalny switch z 1x gigabitowym portem Ethernet i 8 slotami SFP+ (10 Gb/s). Procesor 800 MHz, 512 MB pamięci RAM, maks. przepustowość przełączania (non-blocking) 81 Gb/s, funkcja Dual Boot, metalowa obudowa typu desktop.

Producent: MikroTik

985,87 zł z VAT 801,52 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+

7x gigabitowych portów Ethernet, 1x Combo port (SFP lub Gigabit Ethernet), 1xSFP+, 9-rdzeniowy procesor (1.2GHz), 2GB pamięci RAM, panel LCD, wbudowany zasilacz z dwoma wejściami, slot SmartCard, RouterOS L6, USB, microSD, mocowanie do rack 1U

Producent: MikroTik

1 790,13 zł z VAT 1 455,39 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator