WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-30-30-12S

Producent: Mantar

68,76 zł z VAT 55,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.

Najważniejsze cechy:
  • przeznaczone do montażu naściennego
  • Zamykanie: 1 lub 2 kłódki (od góry i dołu)
  • stanowi podstawę mechaniczną dla sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego
  • boki bez otworów lub otwór prostokątny przez całą długość szafki o szer. 20 mm u góry i u dołu, tył wspawana płytka montażowa o wymiarach: wys. 180 mm, szer. 280 mm
  • materiał: blacha stalowa gr. 1 mm
  • kolor: RAL7035 - jasnoszary, gruba struktura

Wymiary zewnętrzne
 
Wysokość
300 mm
Szerokość
300 mm
Głębokość
120 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami

0,50 zł z VAT 0,41 zł netto

szt

RouterBoard RB260GS (CSS106-5G-1Sr1v1)

RouterBoard RB260GS (CSS106-5G-1Sr1v1)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

153,17 zł z VAT 124,53 zł netto

szt

Adapter PoE 8-portowy

98,40 zł z VAT 80,00 zł netto

szt

Akumulator MWL 12-12 Long Life

Akumulator MWL 12-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-12Ah o wym. 151 x 98 x 102 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 250 (T2)

Producent: MW Power

105,78 zł z VAT 86,00 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

48,82 zł z VAT 39,69 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Drzwiczki rewizyjne, 200x200

Drzwiczki rewizyjne, 200x200

Drzwiczki rewizyjne stosowane do maskowania otworów rewizyjnych w zestawie z zamkiem i kompletem dwóch kluczyków.

Producent: StalFlex

56,58 zł z VAT 46,00 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-15-25-10

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-15-25-10

Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.

Producent: Mantar

52,89 zł z VAT 43,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator