WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cambium Networks 5 GHz Dish (25 dBi) for ePMP Conn Radio

Producent: Cambium Networks

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory)

13,20 zł z VAT 10,73 zł netto

szt

Zasilacz PoE 24V 1A (ESD)

Zasilacz PoE 24V 1A (ESD)

Earth grounding/ESD protection

Producent: brak danych

32,62 zł z VAT 26,52 zł netto

szt

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

20,81 zł z VAT 16,92 zł netto

szt

Zasilacz buforowy PMU-27V155WCCA 27.6V

Zasilacz buforowy PMU-27V155WCCA 27.6V

Zasilacz buforowy Delta 27.6V.

Producent: Delta Electronics

141,45 zł z VAT 115,00 zł netto

szt

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON) SC/UPC

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON) SC/UPC

1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/UPC

Producent: Huawei

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Symetryczna antena sektorowa 50° (HG3-TP-S50)

Symetryczna antena sektorowa 50° (HG3-TP-S50)

Antena sektorowa z szerokością wiązki 50°

Producent: RF Elements

677,26 zł z VAT 550,62 zł netto

szt