WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cambium Networks 5 GHz Dish (25 dBi) for ePMP Conn Radio

Producent: Cambium Networks

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m

10,39 zł z VAT 8,45 zł netto

szt

Injector PoE (prod. Cz) 15 cm

12,00 zł z VAT 9,76 zł netto

szt

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON) SC/UPC

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON) SC/UPC

1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/UPC

Producent: Huawei

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zasilacz PoE 24V 1A (ESD)

Zasilacz PoE 24V 1A (ESD)

Earth grounding/ESD protection

30,61 zł z VAT 24,89 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (szary)

2,90 zł z VAT 2,36 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik mANT30 (MTAD-5G-30D3)

MikroTik mANT30 (MTAD-5G-30D3)

Dualna antena paraboliczna o zysku 30 dBi dla mostów radiowych MIMO 2x2 5GHz.

Producent: MikroTik

633,20 zł z VAT 514,80 zł netto

szt

PanelBox 5GHz 23 dBi (u.fl.)

PanelBox 5GHz 23 dBi (u.fl.)

Obudowa ze zintegrowaną anteną panelową 23 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją pionową lub poziomą

Najniższa cena z 30 dni: 98,40 zł

35,67 zł z VAT 98,40 zł 29,00 zł netto

szt