WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Interline HORIZON LOGIS Dual-Band Mini

Producent: InterLine

98,40 zł z VAT 80,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Dwuzakresowa antena dookólna pracująca w polaryzacji pionowej.

Zysk energetyczny
4/5 dBi
Częstotliwość pracy
2400 - 2500 MHz / 4800-6000MHz
Typ
dookólna
Polaryzacja
pionowa
Kąt promieniowania w płaszczyźnie poziomej
360° dla -3dB
Kąt promieniowania w płaszczyźnie pionowej
35° dla -3dB
VSWR
1.7:1
Złącze
N/ż
Wysokość
190 mm
Waga
0,25 kg
Mocowanie
Maszt 38-51 mm
Materiały
Aluminium, miedź, ceramika

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Złącze SMA/m zaciskane na H155

4,45 zł z VAT 3,62 zł netto

szt

Złącze BNC/ż zaciskane na RG58

2,58 zł z VAT 2,10 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 1m

24,86 zł z VAT 20,21 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 2m

28,19 zł z VAT 22,92 zł netto

szt

MikroTik R11e-LTE6 (R11e-LTE6)

MikroTik R11e-LTE6 (R11e-LTE6)

Modem LTE kat. 6 z funkcją agregacji pasm, mPCI-e, działa z Mikrotik

Producent: MikroTik

487,57 zł z VAT 396,40 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Jirous GentleBOX JR-200

Jirous GentleBOX JR-200

Zewnętrzna puszka na access pointa lub płyty RouterBoard

Producent: Jirous

79,95 zł z VAT 65,00 zł netto

szt

Wisnetworks WIS-AND5830 MIMO Dish

397,19 zł z VAT 322,92 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator