WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter PoE 4p Gigabit ADAG-4P-D

Producent: brak danych

119,31 zł z VAT 97,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter PoE 4p Gigabit ADAG-4P-D to rozwiązanie dzięki któremu w bardzo prosty sposób można zasilić do 4 urządzeń Gigabitowych przez kabel ethernetowy. Adapter doskonale nadaje się do współpracy z zasilaczami buforowymi. Urządzenie posiada gniazdo zasilania DC oraz diodę LED sygnalizującą jego pracę. Całość zamknięta w obudowie aluminiowej malowanej proszkowo w kolorze czarnym.

Najważniejsze cechy:
  • 4 portów LAN Gigabit
  • 4 portów LAN & PoE Gigabit
  • solidna aluminiowa obudowa malowana proszkowo w kolorze czarnym
  • Kompaktowe wymiary
  • standardowe gniazdo zasilania DC 2.1/5.5
  • wszystkie gniazda ekranowane

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 76 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba z góry M5 (T13)

Producent: MW Power

151,29 zł z VAT 123,00 zł netto

szt

Wtyk DC 5,5/2,1 z szybkozłączem

3,08 zł z VAT 2,50 zł netto

szt

Adapter PoE 8p Gigabit ADAG-8P-D

220,17 zł z VAT 179,00 zł netto

szt

Gniazdo podtynkowe modularne, 1x keystone

9,36 zł z VAT 7,61 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

60,84 zł z VAT 49,46 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter MultiPoE 4p Gigabit (ADAG-M-4P-D)

Adapter MultiPoE 4p Gigabit (ADAG-M-4P-D)

4x LAN Gigabit, 4x PoE Gigabit

141,45 zł z VAT 115,00 zł netto

szt

Adapter PoE 12-portowy Gigabitowy 1U

Adapter PoE 12-portowy Gigabitowy 1U

Wersja Gigabitowa

Producent: ZhangQing

324,42 zł z VAT 263,76 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator