WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TX-6610

Producent: TP-Link

152,52 zł z VAT 124,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

TP-LINK TX-6610 to terminal GPON (Gigabit Passive Optical Network) nowej generacji, idealny do zastosowań domowych. TX-6610 pozwala na dostęp do szybkich połączeń internetowych za pomocą portu GPON i współdzielenie go dzięki gigabitowemu portowi Ethernet. Prędkości pobierania do 2,488Gb/s, port GPON oraz gigabitowy port Ethernet zapewniają płynną transmisję danych nawet dla wymagających zastosowań, takich jak rozmowy VoIP lub strumieniowanie wideo w jakości HD.

Najważniejsze cechy:
  • Zgodny ze standardami ITU G.984.1, ITU G.984.2, ITU G.984.3 oraz ITU G.984.4
  • Prędkość pobierania do 2,488Gb/s. prędkość wysyłania do 1,244Gb/s
  • Port dla światłowodu oraz gigabitowy port Ethernet pozwalają na osiągnięcie bardzo szybkich prędkości przesyłu danych
  • Obsługa zarządzania zdalnego OMCI (ONT Management Control Interface)
  • Kompatybilny z Dasan

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard Groove 52 (RBGroove52HPn)

RouterBoard Groove 52 (RBGroove52HPn)

Urządzeniem do zastosowań zewnętrznych, pracujące w częstotliwości 2,4 GHz lub 5 GHz.

Producent: MikroTik

210,24 zł z VAT 170,93 zł netto

szt

RouterBoard BaseBox 2 - Outdoor (RB912UAG-2HPnD-OUT)

RouterBoard BaseBox 2 - Outdoor (RB912UAG-2HPnD-OUT)

2.4Ghz, integrated AP/Backbone/CPE, 2x złącza RP-SMA, slot miniPCI-e, 1x port Gigabitowy Ethernet

Producent: MikroTik

317,93 zł z VAT 258,48 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei MA5683T GPON OLT 2xPRTE, 2xSCUN, 2xGICF, 1x GPBD (8x C+)

Huawei MA5683T GPON OLT 2xPRTE, 2xSCUN, 2xGICF, 1x GPBD (8x C+)

2xPRTE, 2xSCUN, 2xGICF, 1x GPBD (8x C+). Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.

Producent: Huawei

17 537,32 zł z VAT 14 257,98 zł netto

szt

UPLink EPON ONU EP101Z 1x GbE 1x SC/PC

72,72 zł z VAT 59,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator