WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

RouterBoard mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S)

Producent: MikroTik

523,07 zł z VAT 425,26 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Antena mANTBox 15S to produkt MikroTika oparty na serii anten sektorowych mANT. Urządzenie posiada wbudowany router bezprzewodowy, dzięki któremu jest od razu gotowe do użycia. Posiada gigabitowy port ethernet i port SFP, jest zgodne ze standardem AC, pracuje w paśmie 5 GHz. Wbudowany procesor o taktowaniu 720 MHz zapewnia bardzo wysoką moc wyjściową - 31 dBm. Antena posiada zysk energetyczny na poziomie 15 dBi, zasilane jest zasilaczem 24 V (znajduje się w zestawie) lub PoE.

mANTBox 15S jest kompatybilny z uchwytem typu SXT, co umożliwia użycie wraz z wytrzymałym i regulowanym systemem QuickMount. Antenę montuje się przy pomocy uchwytu quickMOUNT PRO, który wchodzi w skład zestawu.

Najważniejsze cechy:
  • praca w paśmie 5 GHz
  • zgodność ze standardem 802.11ac
  • zysk energetyczny 15 dBi
  • moc wyjściowa 31 dBm
  • zasilanie PoE lub zasilaczem 24 V
  • w skład zestawu wchodzi: zasilacz 24 V / 0.8 A, uchwyt quickMOUNT PRO, komplet śrub i metalowa opaska

RB921GS-5HPacD-15S
 
Procesor
Jednordzeniowy QCA9557 Taktowanie 720 MHz
Pamięć RAM
128 MB DDR2, 300 MHz
Pamięć
128 MB NAND
Porty 10/100/1000
1
Porty SFP
1
Transmisja bezprzewodowa
Pasmo 5 GHz 802.11ac 2x2 MIMO (dual-chain)
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Monitorowanie napięcia
Tak
Wejście zasilania
Jack: 8 - 30 V DC
PoE: 8 - 30 V DC
Maksymalny pobór mocy
13 W
Diody LED
8
Beeper
Tak
System operacyjny
MikroTik RouterOS, licencja poziom 4
Zysk energetyczny
15 dBi
Częstotliwość pracy
5,17 - 8,825 GHz
Polaryzacja
Wertykalna i horyzontalna
Szerokość wiązki azimuth
120°
Szerokość wiązki elevation
10°
VSWR
1,43 typ, 1,8 maks.
Izolacja port to port
> 40 dB
Stosunek front-to-back
> 30 dB
Cross polarization
> 30 dB
Waga
816 g
Wymiary
140 x 348 x 82 mm
Specyfikacja transmisji bezprzewodowej
6 Mb/s: 31 dBm TX / -96 dBm RX
54 Mb/s: 27 dBm TX / -81 dBm RX
MCS0: 30 dBm TX / -96 dBm RX
MCS7: 27 dBm TX / -77 dBm RX
MCS9: 22 dBm TX / -72 dBm RX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWS 7,2-12

Akumulator MWS 7,2-12

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 187 (T1)

Producent: MW Power

43,05 zł z VAT 35,00 zł netto

szt

Przejściówka (beczka) N/m - N/ż kątowe

18,25 zł z VAT 14,84 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,63 zł z VAT 7,02 zł netto

szt

RouterBoard SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2) + osłona SAr2

RouterBoard SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2) + osłona SAr2

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit + osłona antyzakłóceniowa

Producent: MikroTik

406,83 zł z VAT 330,76 zł netto

szt

RouterBoard RB4011iGS+RM

RouterBoard RB4011iGS+RM

10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

734,41 zł z VAT 597,08 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

RouterBoard RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

Bezprzewodowy router, pracujący w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie o łącznej prędkości do 2000 Mb/s; 10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

945,75 zł z VAT 768,90 zł netto

szt

Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+

Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+

Chłodzenie pasywne, 16GB pamięci RAM, 1x gigabitowy port Ethernet, 8x portów SFP+, 1U

Producent: MikroTik

11 280,21 zł z VAT 9 170,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator