WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Szafa wisząca 19" 15U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, szara

Producent: Lanberg

384,38 zł z VAT 312,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 20,79 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Szafa wisząca jednosekcyjna Lanberg WF01-6415-10S to rozwiązanie przeznaczone do budowy sieci, montażu okablowania oraz sprzętu w rozmiarze 19 o maksymalnym łącznym udźwigu do 60 kg. Może być stosowana w sieciach i serwerowniach zarówno w małych, jak i średnich firmach. Sprawdzi się również w instalacjach niskoprądowych takich jak sieci telewizji kablowych, systemy alarmowe, przeciwpożarowe, kontroli dostępu oraz systemy monitoringu CCTV i IP. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, szafa umożliwia łatwy, samodzielny montaż. Charakteryzuje się szczelnością IP20, otwieranymi przednimi drzwiami z możliwością obrotu do 180°, wyposażonymi w zamek, zdejmowanymi bocznymi panelami (z zamkami w zestawie). Szafa posiada możliwość wprowadzenia okablowania poprzez górny i dolny panel. Całość wykonana jest z wysokiej jakości stali walcowanej, a dzięki konstrukcji do samodzielnego montażu (flat pack) znajduje się w płaskim opakowaniu co ułatwia transport. Dodatkowo w przesyłce załączone są dodatkowe akcesoria do mocowania szyn nośnych, śruby M6 oraz zaślepki paneli wejściowych.

Najważniejsze cechy:
  • Producent: Lanberg,
  • Kod producenta: WF01-6415-10S,
  • Typ szafy: Wisząca,
  • Kolor: Szary RAL7035,
  • Wysokość: 15U,
  • Wymiary szafy (S x G x W): 600x450x769 mm,
  • Wymiary opakowania (S x G x W): 79x90x14 cm,
  • Ładowność: Do 60 KG,
  • Klasa szczelności: IP20,
  • Rodzaj drzwi: Szyba hartowana,
  • Zgodność ze standardami: ANSI/EIA RS-310-D, IEC297-2, DIN41494; PART1 & PART7, ETSI,
  • Materiał wykonania: Wysokiej jakości stal walcowana, malowana proszkowo,
  • Otwór na wentylator: Tak, 120mm, 110V lub 220V,
  • Grubość blachy: Profil montażowy - 1,50mm, Reszta - 1,2mm,
  • Otwory kablowe: Góra, Dół,
  • W zestawie: Akcesoria do mocowania, zestaw do uziemienia, zamek drzwi przednich, dwa zamki paneli bocznych, 10 śrub M6.

Wymiary
600x450x769 mm
Typ
wisząca, do samodzielnego montażu
Drzwi
szyba
Akcesoria w zestawie
góra + dół
Klasa szczelności IP
20
Otwory na wentylator
TAK
Kolor
RAL 7035
Wysokość
15U

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 38/250 (2 otwory)

Uchwyt antenowy 38/250 (2 otwory)

Maszt stalowy, cynkowany galwanicznie, z zaślepką.

14,99 zł z VAT 12,19 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tacka światłowodowa P3012 (12/24)

8,67 zł z VAT 7,05 zł netto

szt

39,36 zł z VAT 32,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

50,06 zł z VAT 40,70 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

50,06 zł z VAT 40,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Szafa wisząca 19" 4U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 19" 4U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 4U 19", 230x520x450 mm (wys,szer,gł), drzwi szklane

Producent: brak danych

196,80 zł z VAT 160,00 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 18U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 19" 18U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa 18U 19", 600x450x901 mm, drzwi szklane, kolor czarny

Producent: Lanberg

425,58 zł z VAT 346,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator