WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Panel RACK 19" RB750/RB941 1U

Producent: brak danych

72,57 zł z VAT 59,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • niska cena
  • precyzja wykonania
  • materiał aluminium
  • kompatybilność z RB750Gr2, RB951Ui-2nD, RB750r2, RB941-2nD, RB951-2n, RB750UP, RB750GL, RB750
  • całość malowana proszkowo w kolorze białym
  • możliwość montażu do 3 urządzeń
  • gwarancja 24 miesiące

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik hEX lite (RB750r2)

MikroTik hEX lite (RB750r2)

5x portów Ethernet, mała plastikowa obudowa, 850MHz CPU, 64MB RAM, router z funkcją Multiprotocol Label Switching, RouterOS L4

Producent: MikroTik

158,84 zł z VAT 129,14 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

84,86 zł z VAT 68,99 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 30m

131,14 zł z VAT 106,62 zł netto

szt

MikroTik MQS Mobile Quick Setup (RBMQS)

MikroTik MQS Mobile Quick Setup (RBMQS)

Kieszonkowe narzędzie do zdalnego zarządzania urządzeniami (z Ethernetem) poprzez WiFi np. ze smartfona. Zasilane ładowarką microUSB lub powerbankiem. Zasila inne urządzenia poprzez PoE

Producent: MikroTik

84,86 zł z VAT 68,99 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard RB493 - obudowa wewnętrzna

RouterBoard RB493 - obudowa wewnętrzna

Obudowa wewnętrzna w kolorze czarnym do płyt RouterBoard MikroTika z serii RB493

Producent: MikroTik

70,11 zł z VAT 57,00 zł netto

szt

RouterBoard 133/411 - obudowa zewnętrzna

RouterBoard 133/411 - obudowa zewnętrzna

Obudowa zewnętrzna do montażu RouterBoard 133/133c

Producent: City Media

67,65 zł z VAT 55,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator