WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Panel RACK 19" RB260/RB951 1U

Producent: brak danych

72,57 zł z VAT 59,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • niska cena
  • precyzja wykonania
  • materiał aluminium
  • kompatybilność z RB260GS RB260GSP RB951G-2HnD 951Ui-2HnD
  • całość malowana proszkowo w kolorze białym
  • możliwość montażu do 3 urządzeń
  • gwarancja 24 miesiące

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik hEX (RB750Gr3)

MikroTik hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

217,96 zł z VAT 177,20 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

285,75 zł z VAT 232,32 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

40,05 zł z VAT 32,56 zł netto

szt

Injector PoE Gigabit (prod. Cz)

19,77 zł z VAT 16,07 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 8 gniazd, 1.8m, z wyłącznikiem i zabezp., srebrna

Listwa zasilająca 19", 8 gniazd, 1.8m, z wyłącznikiem i zabezp., srebrna

Listwa zasilająca z 8 gniazdami z wyłącznikiem i zabezpieczeniem przed przeciążeniem prądowym.

Producent: brak danych

63,96 zł z VAT 52,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Obudowa wewnętrzna RouterBoard RB922

42,44 zł z VAT 34,50 zł netto

szt

Panel RACK 19" RB493 1U

65,19 zł z VAT 53,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator