WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Panel RACK 19" RB260/RB951 1U

Producent: brak danych

72,57 zł z VAT 59,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • niska cena
  • precyzja wykonania
  • materiał aluminium
  • kompatybilność z RB260GS RB260GSP RB951G-2HnD 951Ui-2HnD
  • całość malowana proszkowo w kolorze białym
  • możliwość montażu do 3 urządzeń
  • gwarancja 24 miesiące

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

67,40 zł z VAT 54,80 zł netto

szt

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-42-55-32

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-42-55-32

Szafka zewnętrzna do montażu na maszcie antenowym.

Producent: Mantar

281,67 zł z VAT 229,00 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber

Producent: Option

42,12 zł z VAT 34,24 zł netto

szt

Panel RACK 19" RB750/RB941 1U

72,57 zł z VAT 59,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Scame Alubox - obudowa zewn. ALU dla WRAP i RTB

Scame Alubox - obudowa zewn. ALU dla WRAP i RTB

Wymiary: 173 x 153 x 65 mm

Producent: brak danych

104,55 zł z VAT 85,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Wavearena WAVEBOX-ALU

BESTSELLER

Wavearena WAVEBOX-ALU

Obudowa hermetyczna z aluminium przeznaczona dla płyt RouterBOARD z serii 1xx, 4xx, 5xx, 6xx oraz płyt Alix 1C

Producent: Wavearena Pacific

86,72 zł z VAT 70,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator