WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik wAP AC BE (RBwAPG-5HacT2HnD-BE)

Producent: MikroTik

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

MikroTik RouterBoard wAP AC Black Edition to niewielki punkt dostępowy wykorzystujący standard 802.11ac. Posiada gigabitowy port Ethernet umożliwiający pełne wykorzystanie oferowanej przepustowości. Wewnątrz znajdują się anteny o zysku 2 dBi, ta przeznaczona na pasmo 5 GHz pracuje w technologii 3x3 MIMO (triple chain). Zasilanie odbywa się poprzez pasywne PoE (802.3af/at) 11 - 57 V. Moc nadawcza wynosi 25 dBm w obu pasmach. 

wAP AC Black jest wodoodporny i w pełni przystosowany do wykorzystania na zewnątrz. Zamontować go można na ścianie, suficie lub słupie, w zestawie znajdują się potrzebne uchwyty. Punkt dostępowy przeznaczony jest do użytku w pobliżu domu oraz w miejscach, w których potrzebujemy dostępu do sieci bezprzewodowej, np. w ogrodzie. 

Urządzenie jest w kolorze czarnym. Dostępny jest także model w białej obudowie - wAP AC.

Najważniejsze cechy:
  • praca w paśmie 2,4 i 5 GHz
  • wykorzystanie standardu 802.11ac
  • gigabitowy port Ethernet
  • anteny o zysku 2 dBi
  • triple chain w paśmie 5 GHz
  • zasilanie PoE
  • moc nadawcza 25 dBm
  • wodoodporna obudowa
wAP AC BE (RBwAPG-5HacT2HnD-BE)
 
Taktowanie procesora
720 MHz
Pamięć RAM
64 MB
Pamięć wbudowana
16 MB Flash
Porty
1 gigabitowy port Ethernet
Pasmo
5 GHz
2,4 GHz
Zakres częstotliwości
5150 - 5875 MHz
2412 - 2484 MHz
Protokoły
802.11 a/n/ac
802.11b/g/n
Chains
Triple-chain
Dual-chain
Moduł radiowy
QCA9880
QCA9556
Zysk anteny
2 dBi
Kąt promieniowania
360°
Wejście PoE
Tak
Napięcie wejściowe
11 - 57 V (802.3af/at, pasywne PoE)
Wymiary
185 x 85 x 30 mm
Poziom licencji
4
System operacyjny
RouterOS
Maksymalny pobór mocy
12 W

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik wAP AC (RBwAPG-5HacD2HnD)

MikroTik wAP AC (RBwAPG-5HacD2HnD)

Zewnętrzny access point pracujący w pasmach 2,4GHz i 5GHz. Nowa wersja zawiera 2x porty Gigabit Ethernet, zwiększoną wydajność anteny bezprzewodowej, więcej pamięci RAM i czterordzeniowy procesor

Producent: MikroTik

374,13 zł z VAT 304,17 zł netto

szt

MikroTik wAP AC BE (RBwAPG-5HacD2HnD-BE)

MikroTik wAP AC BE (RBwAPG-5HacD2HnD-BE)

Zewnętrzny access point pracujący w pasmach 2,4GHz i 5GHz. Nowa wersja zawiera 2x porty Gigabit Ethernet, zwiększoną wydajność anteny bezprzewodowej, więcej pamięci RAM i czterordzeniowy procesor

Producent: MikroTik

374,13 zł z VAT 304,17 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny

BESTSELLER

13,20 zł z VAT 10,73 zł netto

szt

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

72,41 zł z VAT 58,87 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (żółty)

2,24 zł z VAT 1,82 zł netto

szt

MikroTik mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S)

MikroTik mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S)

5GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 15dBi, procesor 720MHz, 128MB pamięci RAM, 1x SFP, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE

Producent: MikroTik

621,15 zł z VAT 505,00 zł netto

szt

MikroTik hAP mini (RB931-2nD)

MikroTik hAP mini (RB931-2nD)

3x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

96,56 zł z VAT 78,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Wisnetworks WIS-L5800N Hi-Power Base Station

WYPRZEDAŻ

Wisnetworks WIS-L5800N Hi-Power Base Station

Protokól TDMA, realna przepustowość 210Mbps, do zastosowań przemysłowych

Producent: Wisnetworks

318,57 zł z VAT 493,72 zł 259,00 zł netto

szt

Ubiquiti Rocket M2

Ubiquiti Rocket M2

Stacja bazowa 2x2 MIMO DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

413,97 zł z VAT 336,56 zł netto

szt