WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Osłona antyzakłóceniowa dla Ubiquiti LiteBeam 5AC-16-120

115,85 zł z VAT 94,19 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Osłona przeciwzakłóceniowa do urządzeń Ubiquiti LiteBeam 5AC-16-120. Osłona obniża poziom szumów, przez co poprawia działanie zamontowanego urządzenia. Całość jest wykonana z aluminium i malowana proszkowo w kolorze jasno szarym. Dzięki zastosowaniu technologi obrabiarek CNC, osłona jest wykonana z idealną dokładnością i powtarzalnością.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Ubiquiti (LAP-120) LiteAP AC

Ubiquiti (LAP-120) LiteAP AC

Kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.
Następca LiteBeam 5AC AP (LBE-5AC-16-120) o identycznych parametrach.

Producent: Ubiquiti Networks

340,24 zł z VAT 276,62 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (BM2HP) Bullet M2 HP

303,60 zł z VAT 246,83 zł netto

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla Ubiquiti AirMax Sector 16/120

WYPRZEDAŻ

109,47 zł z VAT 147,60 zł 89,00 zł netto

szt

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-30-30-15

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-30-30-15

Szafka zewnętrzna do montażu na maszcie antenowym.

Producent: Mantar

243,54 zł z VAT 198,00 zł netto

szt

Łącznik modularny keystone, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

3,58 zł z VAT 2,91 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONT EG8145V5 (GPON) SC/UPC, 4x GE, 1x RJ11, WiFi

Huawei ONT EG8145V5 (GPON) SC/UPC, 4x GE, 1x RJ11, WiFi

4x porty Gigabit Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 2x porty USB, WiFi AC1200 (2,4GHz i 5GHz), IEEE 802.11ac

Producent: Huawei

218,94 zł z VAT 178,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti SFP+ (UF-RJ45-10G)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti SFP+ (UF-RJ45-10G)

Moduł SFP+ na RJ45 dla odległości do 30m (dla połączeń 10 Gb/s) i do 100m (dla połączeń 1 Gb/s)

Producent: Ubiquiti Networks

287,89 zł z VAT 234,06 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-3)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-3)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 3m

Producent: Ubiquiti Networks

109,91 zł z VAT 89,36 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator