WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Osłona antyzakłóceniowa dla Ubiquiti NanoStation 5AC Loco

52,77 zł z VAT 42,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 16,85 zł

Dostępność: Dostępny

Osłona antyzakłóceniowa dla urządzeń Ubiquiti NanoStation 5AC Loco.

Osłona skutecznie eliminuje zakłócenia pochodzące od innych urządzeń znajdujących się w pobliżu oraz obniża poziom szumów, gwarantując wyciszenie pasma radiowego. Stosowanie osłony znacząco poprawia działanie osłanianego urządzenia zmniejszając jego emisję na tył i boki urządzenia.
 
Używanie osłon antyzakłóceniowych pożądane jest zarówno na stacjach bazowych jak i klienckich w szczególności w miejscach, w których zamontowanych jest dużo urządzeń, mogących wzajemnie zakłócać swoje działanie.
 
Całość wykonana jest z aluminium, co przekłada się na odporność na korozję i niewielką wagę osłony. Dzięki zastosowaniu technologi obrabiarek CNC, osłona jest wykonana z idealną dokładnością i powtarzalnością. Malowanie proszkowe w kolorze jasnoszarym idealanie komponuje osłonę z chronionym urządzeniem.

W skład osłony wchodzi dodatkowy uchwyt pozwalający na stabilne i solidne zamontowanie Ubiquiti NanoStation 5AC Loco.
 
Urządzenie Ubiquiti NanoStation 5AC Loco, widoczne na zdjęciach, nie jest częścią osłony.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Maszt sat balkonowy boczny 40 prawy

31,30 zł z VAT 25,45 zł netto

szt

Izopropanol Cleanser IPA 100ml

8,78 zł z VAT 7,14 zł netto

szt

Mini Bracket Loco

Mini Bracket Loco

Uchwyt montażowy dla urządzeń Ubiquiti z serii NanoStation Loco oraz NanoStation Loco M

Producent: brak danych

19,80 zł z VAT 16,10 zł netto

szt

Ubiquiti (AF-5G23-S45) airFiberX dish antenna, 5GHz 23dBi, Slant 45 deg

Ubiquiti (AF-5G23-S45) airFiberX dish antenna, 5GHz 23dBi, Slant 45 deg

Specjalna kierunkowa antena pracująca w częstotliwości 5GHz dla AirFiber-5X z zyskiem 23dBi i średnicą 378 mm.

Producent: Ubiquiti Networks

477,62 zł z VAT 388,31 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

49,43 zł z VAT 40,19 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-2)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-2)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 2m

Producent: Ubiquiti Networks

111,63 zł z VAT 90,76 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator