WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty, czarny

Producent: Telcoline

0,87 zł z VAT 0,71 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Światłowód micro ADSS DROP to uniwersalny samonośny kabel światłowodowy typu tight buffered odpowiedni do różnych zastosowań, posiadający od 1 do 24 włókien. Dzięki wzmocnieniu w postaci włókien z grupy aramidów, kabel przenosi siły rozciągające do 100N, co przy niedużym ciężarze własnym umożliwia wykonywanie długich przęseł 80-150mb. Powłoka LSOH jest osłoną, dzięki której kabel jest odporny na promieniowanie UV oraz spełnia wymogi przeciw-pożarowe. Mała średnica i waga sprawia, że kabel znajduje szerokie zastosowanie w różnych rodzajach sieci optycznych jako kabel ostatniej mili. Konstrukcja osiowa ułatwia instalację napowietrzną, w kanałach kablowych i instalacjach mało średnicowych oraz sprawia że nośność kabla, jego sztywność i parametry wytrzymałościowe są niezależne od orientacji ułożenia kabla.
Kabel sprzedawany jest TYLKO na szpulach 1500mb. - podana cena za 1mb.
Typ włókna
Corning G.657A2
Liczba włókien
2
Zastosowanie kabla
Uniwersalne
Konstrukcja kabla
DROP Cable
Średnica nominalna
3,0mm
Max. siła naciągu instalacyjnego
100N
Max. siła naciągu trwałego
50N
Temperatura pracy
-20-40 °C
Temperatura instalacji
-5-40 °C
Powłoka zewnętrzna
LSOH
Materiał wzmacniający
włókna aramidowe (kewlar)
Minimalny promień zgięcia
7 x średnica kabla
Waga
6,3 kg/km

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link T2600G-18TS

TP-Link T2600G-18TS

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 16 portów Gb, 2 sloty SFP.

Producent: TP-Link

585,48 zł z VAT 476,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

4,49 zł z VAT 3,65 zł netto

szt

Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty, biały

Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty, biały

Światłowód micro ADSS DROP 2J uniwersalny samonośny kabel światłowodowy, SPAN do 150m. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 1500mb.

Producent: Telcoline

0,87 zł z VAT 0,71 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator