WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link T2700G-28TQ

Producent: TP-Link

4 587,90 zł z VAT 3 730,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznik zarządzalny T2700G-28TQ L2+ jest stworzony do budowania sieci skalowalnej, stabilnej i umożliwiającej szybki dostęp. Przełącznik wyposażony jest w 24 gigabitowe porty RJ-45, 4 gigabitowe porty Combo SFP i do 4 10-gigabitowych slotów SFP+, zapewniając większą elastyczność w rozbudowie sieci. Obsługuje podstawowe protokoły routingowe Warstwy 3, takie jak RIP v1/v2. Ma także możliwość obsługi zaawansowanych funkcji warstwy 3, takich jak OSPF/ECMP/PIM/VRRP po zakupie licencji. Co więcej, dzięki funkcji tworzenia stosu protokołów w warstwie fizycznej i opcjonalnemu zasilaczowi nadmiarowemu, T2700G-28TQ gwarantuje stabilność sieci i wydajną kontrolę nadmiarowości. T2700G-28TQ obsługuje funkcję robust security, aby zapewnić ochronę twojej sieci firmowej.

Najważniejsze cechy:
  • Podstawowe funkcje warstwy 3, takie jakie routing statyczny oraz RIP v1/v2 z możliwością obsługi wielu protokołów routingu warstwy 3, w tym OSPF/ECMP/PIM/VRRP po wykupieniu licencji na warstwę 3 (T2700G-28TQ-L1000), co pozwala znacząco zmniejszyć koszty
  • Technologia True Physical Stacking obsługuje do 8 jednostek i ma przepustowość do 320Gb/s, co umożliwia wysoką skalowalność i wydajną kontrolę nadmiarowości
  • 10-gigabitowe łącze nadrzędne Ethernet umożliwia aplikacjom, wymagającym dużej przepustowości, działanie wolne od zakłóceń i szybszy przesył danych
  • Wymienny moduł zasilania oraz zasilacz nadmiarowy minimalizują przestoje

CECHY SPRZĘTOWE
 
Standardy i protokoły
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Porty
24 porty 10/100/1000Mb/s RJ45 (Automatyczna negocjacja prędkości/Automatyczne krosowanie - Auto MDI/MDIX)
4 sloty combo gigabit SFP
Do 4 slotów 10G SFP+ (2 wbudowane i 2 opcjonalne sloty 10G SFP+)
1 port konsolowy
Okablowanie sieciowe
10BASE-T: kable UTP kategorii 3, 4, 5 (maksymalnie 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: kabel UTP kategorii 5, 5e lub wyższe (maksymalnie 100m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
10GBASE-LR
10GBASE-SR
Bezwentylatorowy
Nie, 4 wentylatory
Zasilanie
100~240VAC, 50/60Hz
Wymiary (S x G x W)
440*330*44 mm(17,32*13*1,73 cala)
PHYSICAL STACKING
 
Konwertery SFP+ i kable miedziane (DAC)
TXM431-SR TXM431-LR TXC432-CU1M TXC432-CU3M
Maksymalna ilość portów Stacking
2 SFP+
Ilość jednostek w stosie
8
Przepustowość portu stakującego
20 Gb/s (Full-Duplex)
WYDAJNOŚĆ
 
Wydajność przełączania
Do 128Gb/s dla przełącznika samodzielnego
Przepustowość
Do 320Gb/s przy 8 jednostkach w stosie protokołu
Szybkość przekierowań pakietów
Do 95,2Mp/s dla przełącznika samodzielnego
Tablica adresów MAC
32K
Bufor pakietów
16 Mb
Ramki jumbo
10240 bajtów
Ilość tras
12K
Ilośc tras statycznych
256
Ilość interfejsów z adresami IP
128
FUNKCJE OPROGRAMOWANIA
 
Podstawowe funkcje L3
Maksymalna prędkość przekierowywania adresów IP
Routing statyczny
RIP v1, v2
Serwer/Przekaźnik DHCP
Zaawansowane funkcje L3
OSPF v2
ECMP
PIM-SM/PIM-DM/IGMP
Serwer DHCP/DHCP Relay
ARP Proxy
VRRP
Funkcja Quality of Service
Priorytetowanie ruchu CoS/DSCP w oparciu o standard 802.1p
Obsługa 8 kolejek priorytetów
Ustalanie kolejki priorytetów: SP, WRR, SP+WRR
Limit transferu danych zależny od portu i przepływu danych
Voice VLAN
Cechy przełącznika warstwy 2
IGMP Snooping V1/V2/V3
Obsługa protokołu LACP, zgodnie ze standardem 802.3ad (Do 32 grup agregacji, z 8 portami w grupie)
Protokół Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Filtrowanie/ochrona BPDU
TC/Root Protect
Funkcja wykrywania pętli zwrotnych
Kontrola przepływu danych w standardzie 802.3x
Sieci VLAN
Obsługa do 4K sieci VLAN jednocześnie (spośród identyfikatorów 4K sieci VLAN)
IEEE 802.1Q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN/QinQ/Private VLAN/GVRP
Listy kontroli dostępu
Filtrowanie pakietów, oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC (L2~L4), adres IP, porty TCP/UDP, standard 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
Ustalony zakres czasu
Bezpieczeństwo transmisji
Wiązanie IP-MAC-Port-VID
Uwierzytelnianie oparte o standard IEEE 802.1X (w zależności od portu/adresu MAC), Radius,Guest VLAN
Ochrona przed atakami DoS
Dynamiczna ochrona przed atakami ARP (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Zabezpieczenia portów
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Zarządzanie
Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi i prywatnymi bibliotekami MIB
TP-LINK
RMON (grupy 1, 2, 3, 9)
Klient DHCP/BOOTP, DHCP Snooping, DHCP Option82
Monitorowanie CPU
Port Mirroring
Synchronizacja czasu SNTP
Zintegrowany protokół NDP/NTDP
Aktualizacja firmwaru: poprzez protokół TFTP oraz przeglądarkę internetową
Diagnostyka: test VCT
Logi systemu i publiczne biblioteki MIB
Funkcja duplikowania obrazu

Produkty z tej samej kategorii

Zyxel GS1900-10HP

NOWOŚĆ!

Zyxel GS1900-10HP

10-portowy przełącznik gigabitowy typu smart. Wyposażony w 8x gigabitowych portów PoE oraz 2x gigabitowe porty SFP.

Producent: Zyxel

532,85 zł z VAT 433,21 zł netto

szt

Ubiquiti (US-8-60W-5) UniFi Switch 8, 60W, 5-pack

Ubiquiti (US-8-60W-5) UniFi Switch 8, 60W, 5-pack

Zestaw 5 urządzeń Ubiquiti UniFi Switch US-8-60W. Zestaw nie zawiera zasilaczy.

Producent: Ubiquiti Networks

2 400,92 zł z VAT 1 951,97 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator