WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-SR

Producent: TP-Link

215,93 zł z VAT 175,55 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

TXM431-SR pozwala na przedłużenie sieci Ethernet 10Gb/s. Jest to wielomodowy moduł SFP+ 10GBASE-SR o wysokiej wydajności. Obsługuje łącza Ethernet 10G w pełnym dupleksie do 300m lub 33m dla światłowodów odpowiednio 50/125µm oraz 62.5/125µm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link T1700G-28TQ

TP-Link T1700G-28TQ

Gigabitowy, stackowalny przełącznik smart L2+ JetStream, 24 porty GB i 4 sloty SFP/SFP+ 10G
Model wycofany z produkcji. Zastąpiony modelem TP-Link TL-SG3428X

Producent: TP-Link

1 105,77 zł z VAT 899,00 zł netto

Dostępność: End of Life

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/QSFP28 direct attach cable 3m

NOWOŚĆ!

MikroTik XS+DA0003 SFP/SFP+/QSFP28 direct attach cable 3m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

135,89 zł z VAT 110,48 zł netto

szt

TP-Link TX432

TP-Link TX432

10-gigabitowy, 2-portowy moduł SFP+

Producent: TP-Link

1 001,68 zł z VAT 814,37 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator