WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-SR

Producent: TP-Link

215,93 zł z VAT 175,55 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

TXM431-SR pozwala na przedłużenie sieci Ethernet 10Gb/s. Jest to wielomodowy moduł SFP+ 10GBASE-SR o wysokiej wydajności. Obsługuje łącza Ethernet 10G w pełnym dupleksie do 300m lub 33m dla światłowodów odpowiednio 50/125µm oraz 62.5/125µm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link T1700G-28TQ

TP-Link T1700G-28TQ

Gigabitowy, stackowalny przełącznik smart L2+ JetStream, 24 porty GB i 4 sloty SFP/SFP+ 10G
Model wycofany z produkcji. Zastąpiony modelem TP-Link TL-SG3428X

Producent: TP-Link

1 105,77 zł z VAT 899,00 zł netto

Dostępność: End of Life

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 3m

115,04 zł z VAT 93,53 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 0.5m

Producent: Ubiquiti Networks

67,53 zł z VAT 54,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator