WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord UTP kat.5e 1m (czerwony)

1,77 zł z VAT 1,44 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym UTP kat. 5e.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 12V 1A

17,13 zł z VAT 13,93 zł netto

szt

LH Protector ochronnik przeciwprzepięciowy

LH Protector ochronnik przeciwprzepięciowy

Urządzenie wielokrotnego użytku

Producent: LH

44,28 zł z VAT 36,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

61,86 zł z VAT 50,29 zł netto

szt

MikroTik wAP AC (RBwAPG-5HacT2HnD)

MikroTik wAP AC (RBwAPG-5HacT2HnD)

Zewnętrzny access point pracujący w pasmach 2,4GHz i 5GHz z gigabitowym portem Ethernet.

Producent: MikroTik

319,60 zł z VAT 259,84 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

PowerWalker VI 1500 RT HID, LCD Rack 19"

PowerWalker VI 1500 RT HID, LCD Rack 19"

UPS o mocy 1500VA/1350W wyposażony w 8x IEC, RJ11/RJ45, USB (HID), do montażu w szafach RACK 19" 2U

Producent: PowerWalker

1 678,95 zł z VAT 1 365,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord STP kat.6 1.5m (szary)

Patchcord STP kat.6 1.5m (szary)

Patchcord ekranowany

3,87 zł z VAT 3,15 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (niebieski)

2,44 zł z VAT 1,98 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator