WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Spliter RJ12 1Wire/i2c/ DS18B20 do LK2/ K3 z przedłużaczem

Producent: brak danych

27,06 zł z VAT 22,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Płytka zawierająca 8 gniazd RJ11 /(RJ12) 6P6C - w zestawie obudowa z uchwytem umożliwiająca montaż na szynie DIN. SPLITER jest kompatybilny w dół , współpracuje z czujnikami DS18B20 z LK2.

Wymiary - D / W / W: 66mm x 36mm x 18mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

19,63 zł z VAT 15,96 zł netto

szt

Ubiquiti (AF-5X) airFiber 5X

Ubiquiti (AF-5X) airFiber 5X

W zestawie antena GPS.

Producent: Ubiquiti Networks

1 670,96 zł z VAT 1 358,50 zł netto

szt

Czujnik prądu -15,5A do +15,5A - ACS711EX

22,14 zł z VAT 18,00 zł netto

szt

Czujnik wilgotności i temperatury AM2320 na kablu 1m

28,91 zł z VAT 23,50 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: Option

155,41 zł z VAT 126,35 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Czujnik gazu

30,75 zł z VAT 25,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Płytka przekaźników 16Ax5 do kontrolera GSM/LAN kontroler

109,47 zł z VAT 89,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator