WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Czujnik wilgotności i temperatury AM2320 na kablu 1m

Producent: brak danych

28,91 zł z VAT 23,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Czujnik AN2320 (magistrala I2C) do pomiaru wilgotności  w zakresie 0%-99,9% RH z dokładnością ±3%RH z podziałka co 0.1% i temperatury :-40°C  do 80°C ± 0,5 °C z podziałka co 0.1 stopnia

Niestety da się  podłączyć tylko 1 czujnik na jednej magistrali I2C .

Produkty Pokrewne/Powiązane

LAN kontroler V3 w obudowie

244,77 zł z VAT 199,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard RB150/RB450 - obudowa wewnętrzna

53,19 zł z VAT 43,24 zł netto

szt

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5, TP-Link WA5210G z regulacją kąta nachylenia anteny ±10°

7,13 zł z VAT 5,80 zł netto

szt

Półka do szafy 19", wysuwana, 600mm

97,17 zł z VAT 79,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

60,93 zł z VAT 49,54 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

LAN Kontroler 5 wyjść ON/OFF PWM

LAN Kontroler 5 wyjść ON/OFF PWM

Pozwala kontrolować zdalnie do 5 wyjść DEMO

Producent: brak danych

239,85 zł z VAT 195,00 zł netto

szt

Spliter RJ12 1Wire/i2c/ DS18B20 do LK2/ K3 z przedłużaczem

27,06 zł z VAT 22,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator