WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Czujnik wilgotności i temperatury AM2320 na kablu 1m

Producent: brak danych

28,91 zł z VAT 23,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Czujnik AN2320 (magistrala I2C) do pomiaru wilgotności  w zakresie 0%-99,9% RH z dokładnością ±3%RH z podziałka co 0.1% i temperatury :-40°C  do 80°C ± 0,5 °C z podziałka co 0.1 stopnia

Niestety da się  podłączyć tylko 1 czujnik na jednej magistrali I2C .

Produkty Pokrewne/Powiązane

LAN kontroler V3 w obudowie

244,77 zł z VAT 199,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (NSM5) NanoStation M5

Ubiquiti (NSM5) NanoStation M5

Urządzenie standardu 2x2 MIMO DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

352,14 zł z VAT 286,29 zł netto

szt

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5, TP-Link WA5210G z regulacją kąta nachylenia anteny ±10°

7,13 zł z VAT 5,80 zł netto

szt

TotoLink N151RT

BESTSELLER

TotoLink N151RT

Router z trybem "klient" pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 150Mbps, odkręcana antena DEMO

Producent: TotoLink

54,12 zł z VAT 44,00 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 10m (szary)

Patchcord STP kat.6 10m (szary)

Patchcord ekranowany

14,91 zł z VAT 12,12 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

52,85 zł z VAT 42,97 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti mFi mPower Pro

395,89 zł z VAT 321,86 zł netto

Dostępność: Na zamówienie

szt

Raspberry Pi 3 model B+

Raspberry Pi 3 model B+

Raspberry Pi 3 B+, 64 bit, quad core 1.4GHz, dwuzakresowe WiFi 2,4 GHz i 5 GHz, obsługa Ethernet przez USB 2.0 (do 300 Mb/s), Bluetooth 4,2

214,02 zł z VAT 174,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator