WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Zestaw narzędziowy RJ45

73,05 zł z VAT 59,39 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Zestaw narzędziowy RJ45 to podręczny zestaw każdego instalatora sieci teleinformatycznych. Otrzymując w zestawie zaciskarkę RJ45, tester, wciskacz oraz ściągacz izolacji w prosty i łatwy sposób wykonasz instalację okablowania strukturalnego, a to wszystko w podręcznym etui.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA zewnętrzny, żelowany

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA zewnętrzny, żelowany

Kabel odporny na promieniowanie UV z dodatkową ochroną żelową.

Producent: Maxcable

214,02 zł z VAT 174,00 zł netto

szt

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

102,02 zł z VAT 82,94 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

8,92 zł z VAT 7,25 zł netto

szt

MikroTik DISC Lite5 ac (RBDiscG-5acD)

221,34 zł z VAT 179,95 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.6, 2-częściowy

0,49 zł z VAT 0,40 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zaciskarka złączy koncentrycznych na kabel H155, HT-106D

59,04 zł z VAT 48,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zaciskarka szybkozłączek UY/UY2/UR

38,87 zł z VAT 31,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator