WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

RouterBoard RB1100AHx4 Dude Edition

Producent: MikroTik

1 317,27 zł z VAT 1 070,95 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard RB1100AHx4 Dude Edition (RB1100Dx4) to nowe urządzenie z serii RB1100AH. Wyposażony został w wydajny, czterordzeniowy procesor Cortex A15 (AL21400) o taktowaniu 1,4 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. Router został zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu z serwerem The Dude. Posiada dwa złącza SATA i dwa złącza M.2, które umożliwiają podłączenie dodatkowej pamięci, m. in. do wykorzystania jako baza danych Dude lub proxy cache. W zestawie dołączony jest dysk M.2 o pojemności 60 GB z preinstalowanym Dude.

Urządzenie wspiera szyfrowanie IPSec, z wydajnością przewyższającą wszystkie wcześniejsze rozwiązania MikroTika. Dodatkowym atutem są liczne sposoby zasilania - 1100AHx4 ma wbudowane dwa zasilacze AC/DC, ponadto może być zasilany napięciem DC 20 - 57 V poprzez wtyk DC lub PoE (pasywne albo PoE+ 802.3at). Źródła zasilania działają redundantnie.

Produkt zamknięty został w obudowie przystosowanej do montażu w szafie Rack 19". Posiada system RouterOS z licencją Level 6.

Najważniejsze cechy:
  • czterordzeniowy procesor AL21400 o taktowanieu 1,4 GHz
  • 1 GB pamięci RAM
  • 13 gigabitowych portów Ethernet
  • pełne wsparcie dla Dude
  • szyfrowanie IPSec
  • redundantne źródła zasilania AC i DC
  • złącza SATA i M.2 do podłączenia pamięci
  • system RouterOS z licencją Level 6
RB1100AHx4 Dude Edition
 
Procesor
AL21400
Ilość rdzeni
4
Taktowanie
1,4 GHz
Pamięć RAM
1 GB
Pamięć wbudowana
128 MB + 60 GB na dołączonym dysku m.2 SATA 3
Rodzaj pamięci wbudowanej
NAND
Interfejs sieciowy
13 gigabitowych portów Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Ethernet bypass
Ethernet 11/12
MicroSD
Tak, 1 slot
SATA
2x 2,5" SATA 3
M.3
2 sloty kompatybilne z SATA 3 (rozmiary 2242, 2260i 2280, M-key)
Port serial
RS232
Wejście zasilania
2x IEC (komputerowy) 100 - 240 V
Wtyk DC
Wejście 20 - 57 V
Wejście PoE
Pasywne lub PoE+ 802.3at 20 - 57 V DC
Redundantne źródła zasilania
Tak
Maksymalny pobór mocy
25 W
Beeper
Tak
Monitorowanie napięcia
Tak
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Monitorowanie prądu
Tak
Wymiary
444 x 148 x 47 mm
System operacyjny
RouterOS Licencja Level 6

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz buforowy SCP-50-24

Zasilacz buforowy SCP-50-24

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 50W i napięciu wyjściowym 27,6V/1,8A

Producent: Mean Well

76,26 zł z VAT 62,00 zł netto

szt

RouterBoard hEX PoE (RB960PGS)

RouterBoard hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

290,97 zł z VAT 236,56 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

43,32 zł z VAT 35,22 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-UTP-PE

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-UTP-PE

Zewnętrzny nieekranowany kabel CAT5E z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca box 305m.

Producent: Solarix

338,25 zł z VAT 275,00 zł netto

szt

Łącznik modularny keystone, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

3,81 zł z VAT 3,10 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Cloud Router Switch CRS109-8G-1S-2HnD-IN

555,48 zł z VAT 451,61 zł netto

szt

Wisnetworks WIS-R5100 Multi-WAN Hotspot Gateway

Wisnetworks WIS-R5100 Multi-WAN Hotspot Gateway

WISP/Hotel Multi-WAN Gigabit Hotspot Gateway.

Producent: Wisnetworks

510,45 zł z VAT 415,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator