WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tenda W311M

Producent: Tenda

27,43 zł z VAT 22,30 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Tenda W311M to bezprzewodowa, zewnętrzna karta sieciowa podłączana do portu USB. Urządzenie ma bardzo małe rozmiary, 3.05x1.37 cm, pracuje w paśmie 2,4 GHz. Oferuje przepustowość do 150 Mb/s, wykorzystuje standardy IEEE 802.11b/g/n. Dodatkowym atutem urządzenia jest funkcja SoftAP umożliwiające wykorzystanie komputera jak punktu dostępowego.

Za bezpieczeństwo transmisji odpowiadają protokoły WPA / WPA2. Oferowany produkt to dobre rozwiązanie dla osób często podróżujących (ze względu na niewielkie rozmiary) lub poszukujących taniej karty sieciowej na USB. Przepustowość na poziomie 150 Mb/s wystarcza do większości zastosowań domowych i biurowych. Urządzenie jest kompatybilne z systemami Windows, MAC OS i Linux.

Najważniejsze cechy:
  • praca w paśmie 2,4 GHz;
  • przepustowość do 150 Mb/s;
  • funkcja SoftAP;
  • standardy IEEE 802.11b/g/n;
  • zabezpieczenia: WPA / WPA2.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TotoLink P100-8139D

BESTSELLER

TotoLink P100-8139D

Karta sieciowa PCI Fast Ethernet, chipset Realtek RTL8139D

Producent: TotoLink

12,90 zł z VAT 10,49 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

50,06 zł z VAT 40,70 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

50,06 zł z VAT 40,70 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

8 gigabitowych portów PoE, 802.3af/at

Producent: MikroTik

654,36 zł z VAT 532,00 zł netto

szt

RouterBoard DISC Lite5 ac (RBDiscG-5acD)

217,45 zł z VAT 176,79 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

SparkLAN WPIR-141

SparkLAN WPIR-141

Karta radiowa PCI w standardzie 802.11b/g ze złączem RP-SMA/ż i zewnętrzną anteną 2 dBi, Turbo

Producent: SparkLAN

40,59 zł z VAT 33,00 zł netto

szt

TP-Link TL-WN821N Wireless USB 300Mbps

TP-Link TL-WN821N Wireless USB 300Mbps

Karta radiowa USB w standardzie 802.11b/g/n, 2T2R MIMO

Producent: TP-Link

37,52 zł z VAT 30,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator