WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link T1500G-10PS

Producent: TP-Link

450,18 zł z VAT 366,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

TP-Link T1500G-10PS (TL-SG2210P) to gigabitowy przełącznik Smart wyposażony w 8 gigabitowych portów RJ45 mogących łącznie dostarczyć 53W mocy oraz w 2 sloty SFP. Urządzenie zapewnia dużą wydajność przesyłania danych, zaawansowane funkcje zabezpieczeń oraz QoS oraz rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej.
 
Switch jest rozwiązaniem przeznaczonym dla małych i średnich firm. Posiada użyteczne funkcje zabezpieczające. Funkcja Storm control chroni przed występowaniem zjawiska burzy rozgłoszeniowej pakietów Broadcast, Multicast oraz Unicast. Funkcja QoS (Quality of Service) dla warstw 2 do 4 zapewnia rozszerzone możliwości optymalizowania transmisji danych. Ponadto możliwość łatwego zarządzania poprzez przeglądarkę internetową umożliwia szybką konfigurację i ograniczenie przestojów.

Przełącznik T1500G-10PS zapewnia 8 portów PoE zgodne ze standardami IEEE 802.3af i jest w stanie zasilić urządzenia zgodne z tymi standardami. Łączna moc urządzeń zasilanych przez przełącznik może wynosić 53W. Jest to wydajne i oszczędne rozwiązanie gdy chce się zasilić access pointy, kamery monitoringu, telefony IP lub inne urządzenia korzystające z technologii PoE, pozwalające jednocześnie na usunięcie dodatkowych kabli służących do zasilania urządzeń. Kompaktowy i wszechstronny T1500G-10PS jest idealnym rozwiązaniem do dostarczenia zasilania PoE w małych i średnich sieciach firmowych.

Najważniejsze cechy:
  • 8 portów PoE, maksymalna moc całkowita podłączonych urządzeń do 53W
  • Gigabitowe porty zapewniają pełną prędkość transmisji danych
  • Funkcje zabezpieczające ruch sieciowy: wiązanie adresów IP-MAC-Port, listy ACL, Port Security, ochrona przed atakami DoS, Storm Control, DHCP Snooping, uwierzytelnianie 802.1X oraz Radius
  • Listy dostępu L2/L3/L4 QoS oraz obsługa protokołu IGMP zapewniają płynną transmisję dźwięku i przekaz wideo
  • Obsługa standardów SNMP, RMON oraz logowanie poprzez przeglądarkę internetową bądź linię poleceń zapewniają wydajne zarządzanie przełącznikiem
  • Funkcja Dual Firmware Image


Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (czerwony)

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

szt

Zasilacz PoE 48V 1A (ESD)

Zasilacz PoE 48V 1A (ESD)

Earth grounding/ESD protection

Producent: brak danych

43,78 zł z VAT 35,59 zł netto

szt

Wisnetworks WIS-S5300 Base Station

Wisnetworks WIS-S5300 Base Station

Protokól TDMA, realna przepustowość 210Mbps

Producent: Wisnetworks

280,44 zł z VAT 228,00 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

42,07 zł z VAT 34,20 zł netto

szt

D-Link DES-1210-28P

D-Link DES-1210-28P

24-portowy zarządzalny switch Smart Fast Ethernet PoE z 2 gigabitowymi portami Ethernet i z 2 gigabitowymi portami Combo SFP.

Producent: D-Link

1 156,63 zł z VAT 940,35 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-SG105

TP-Link TL-SG105

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

72,57 zł z VAT 59,00 zł netto

szt

TotoLink S505

TotoLink S505

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet.

Producent: TotoLink

31,29 zł z VAT 25,44 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator