WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link T1500G-10PS

Producent: TP-Link

416,45 zł z VAT 338,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

TP-Link T1500G-10PS (TL-SG2210P) to gigabitowy przełącznik Smart wyposażony w 8 gigabitowych portów RJ45 mogących łącznie dostarczyć 53W mocy oraz w 2 sloty SFP. Urządzenie zapewnia dużą wydajność przesyłania danych, zaawansowane funkcje zabezpieczeń oraz QoS oraz rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej.
 
Switch jest rozwiązaniem przeznaczonym dla małych i średnich firm. Posiada użyteczne funkcje zabezpieczające. Funkcja Storm control chroni przed występowaniem zjawiska burzy rozgłoszeniowej pakietów Broadcast, Multicast oraz Unicast. Funkcja QoS (Quality of Service) dla warstw 2 do 4 zapewnia rozszerzone możliwości optymalizowania transmisji danych. Ponadto możliwość łatwego zarządzania poprzez przeglądarkę internetową umożliwia szybką konfigurację i ograniczenie przestojów.

Przełącznik T1500G-10PS zapewnia 8 portów PoE zgodne ze standardami IEEE 802.3af i jest w stanie zasilić urządzenia zgodne z tymi standardami. Łączna moc urządzeń zasilanych przez przełącznik może wynosić 53W. Jest to wydajne i oszczędne rozwiązanie gdy chce się zasilić access pointy, kamery monitoringu, telefony IP lub inne urządzenia korzystające z technologii PoE, pozwalające jednocześnie na usunięcie dodatkowych kabli służących do zasilania urządzeń. Kompaktowy i wszechstronny T1500G-10PS jest idealnym rozwiązaniem do dostarczenia zasilania PoE w małych i średnich sieciach firmowych.

Najważniejsze cechy:
  • 8 portów PoE, maksymalna moc całkowita podłączonych urządzeń do 53W
  • Gigabitowe porty zapewniają pełną prędkość transmisji danych
  • Funkcje zabezpieczające ruch sieciowy: wiązanie adresów IP-MAC-Port, listy ACL, Port Security, ochrona przed atakami DoS, Storm Control, DHCP Snooping, uwierzytelnianie 802.1X oraz Radius
  • Listy dostępu L2/L3/L4 QoS oraz obsługa protokołu IGMP zapewniają płynną transmisję dźwięku i przekaz wideo
  • Obsługa standardów SNMP, RMON oraz logowanie poprzez przeglądarkę internetową bądź linię poleceń zapewniają wydajne zarządzanie przełącznikiem
  • Funkcja Dual Firmware Image


Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Szybkozłączki żelowe UY KAT.5e opak 100szt

Szybkozłączki żelowe UY KAT.5e opak 100szt

Złączki przeznaczone na kable o średnicy żył 0,3-0,7mm

Producent: brak danych

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (4szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (4szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach Rack 10 i 19".

Producent: brak danych

3,44 zł z VAT 2,80 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

43,70 zł z VAT 35,53 zł netto

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 1mm (12 szt.)

5,68 zł z VAT 4,62 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

RouterBoard SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

RouterBoard SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

SXT 2G/3G/4G/LTE CPE, antena o zysku 9dBi, 2x porty Ethernet, 2x sloty miniSIM, procesor 650MHz, 64MB pamięci RAM, PoE, PSU, RouterOS L3

Producent: MikroTik

471,14 zł z VAT 383,04 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link T1500-28TC

TP-Link T1500-28TC

Smart Switch, Jetstream, 24 porty 10/100 Mb/s + 4 porty gigabitowe + 2 gigabitowe sloty combo SFP

Producent: TP-Link

458,84 zł z VAT 373,04 zł netto

szt

TP-Link TL-SL2218

TP-Link TL-SL2218

Inteligentny 16-portowy switch Fast Ethernet z 1 portem Gigabit oraz 1 slotem SFP

Producent: TP-Link

340,08 zł z VAT 276,49 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator