WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Wireless out of band management USB stick (Woobm-USB)

Producent: MikroTik

63,79 zł z VAT 51,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Wireless out of band management USB stick pozwala na zdalne zarządzanie out of band. Urządzenie podłącza się bezpośrednio do urządzenia z systemem RouterOS, a następnie łączy się z konsolą za pośrednictwem sieci bezprzewodowej rozgłaszanej przez Woobm. Dzięki Woobm możliwe jest np. wykrywanie pobliskich RouterBOARDów czy połączenie Telnet bezpośrednio z komputera.

Woobm-USB może działać także jako bezprzewodowy klient - przykładowo można podłączyć wiele Woobmów do jednego AP znajdującego się w serwerowni.

Urządzenie wyposażone jest w prosty, graficzny interfejs Web. Za jego pośrednictwem możemy uzyskać pełny dostęp do terminala i skonfigurować podłączonego RouterBOADa.

Najważniejsze cechy:
  • możliwość zdalnego zarządzania out of band
  • prosty, graficzny interfejs umożliwiający wejście w terminal zarządzający podłączonego urządzenia
  • możliwość pracy jako klient
  • możliwość wykrywania pobliskich urządzeń RouterOS
Woobm-USB
 
Procesor
ESP8266EX
Standardy
802.11 b/g/n
Antena
1,5 dBi
Rodzaj złącza USB
USB type A
Zasilanie
5 V
Wymiary
55 x 19 x 8 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

100,23 zł z VAT 81,49 zł netto

szt

D-Link DGS-3130-30TS/SI

D-Link DGS-3130-30TS/SI

Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 24-portowy przełącznik Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.

Producent: D-Link

3 619,64 zł z VAT 2 942,80 zł netto

szt

TP-Link TL-FC111PB-20

TP-Link TL-FC111PB-20

Konwerter WDM Fast Ethernet z portem PoE oraz ze złączem SC, zasięg do 20km

Producent: TP-Link

114,39 zł z VAT 93,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik solidMOUNT - uchwyt precyzyjny do LHG

MikroTik solidMOUNT - uchwyt precyzyjny do LHG

Precyzyjny uchwyt montażowy do urządzeń z serii LHG oraz LHG XL.

Producent: MikroTik

127,56 zł z VAT 103,71 zł netto

szt

MikroTik Injector PoE Gigabit (RBGPOE)

MikroTik Injector PoE Gigabit (RBGPOE)

Adapter PoE Gigabit do zasilania każdego RouterBOARDa przez Gigabit Ethernet

Producent: MikroTik

25,51 zł z VAT 20,74 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator