WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti EdgeRouter Infinity (ER-8-XG)

Producent: Ubiquiti Networks

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Ubiquiti ER-8-XG EdgeRouter Infinity to edge router z linii produktów Ubiquiti EdgeMax™. Urządzenie wyposażone jest w 8 portów SFP+ (10-Gigabit) oraz 1x RJ45 Gigabit Ethernet. Dzięki procesorowi MIPS64 16 Core taktowanemu zegarem 1.8 GHz router osiąga niespotykaną do tej pory, w urządzeniach tej klasy wydajność. Wszystko dzięki akceleratorowi sieciowemu zintegrowanemu z procesorem routera. Urządzenie jest zasilane przez 2 wymienne zasilacze (2x Hot Swappable AC/DC PSU).

Interfejs WWW routera jest niezwykle przyjazny i przypomina nieco ten znany z innych rozwiązań Ubiquiti jak uniFi™ czy airView™. Pod interfejsem ukrywa się system EdgeOS oferujący między innymi wsparcie dla protokłu IPv6, protokołów routingu takich jak OSPF (także OSPFv3) czy BGP. W każdej chwili, także korzystając z interfejsu WWW, mamy dostęp do interfejsu wiersza poleceń co umożliwia jeszcze większą ingerencję w konfigurację routera.

Najważniejsze cechy:
  • 8x SFP+
  • 1x RJ45 Gigabit Ethernet
  • 16 Core 1.8 GHz, 16 GB DDR4 RAM
  • Zasilanie, 2x Hot Swappable AC/DC PSU
  • Możliwość montażu w szafie Rack
Wymiary
442.4 x 285.6 x 43.7 mm
Waga
5.045 kg
Pobór mocy
100W max
Zasilanie
110-240VAC; 2 zasilacze AC/DC typu Hotswappable
Przycisk
Reset
Procesor
MIPS64 16 Core 1.8 GHz
Pamięć operacyjna
16 GB DDR4 RAM
Pamięć
8 MB NOR Flash4 GB eMMC NAND Flash
Certyfikaty
CE, FCC, IC
Rack-Mount
Tak
Temperatura pracy
-5 do 40°C (23 do 104°F)
Wilgotność pracy
5-95% bez kondensacji
LEDs
System: Status
SFP+ Data Ports: Link/Activity
RJ45 Data Port: Link/Activity
Interfaces
Serial Console Port: (1) RJ45 Serial Port
Data Ports: (1) RJ45 Serial Port, (8) SFP+ Ports (1) RJ45 Gigabit Ethernet Port
Ochrona ESD/EMP
Powietrze: ± 24 kV, bezpośrednio: ± 24 kV

Produkty Pokrewne/Powiązane

Ubiquiti (USG-XG-8) UniFi Security Gateway XG

Ubiquiti (USG-XG-8) UniFi Security Gateway XG

Security Gateway Router z 8x portami 10G SFP+ i gigabitowym portem RJ45.

Producent: Ubiquiti Networks

12 813,94 zł z VAT 10 417,84 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (US-XG-6POE) UniFi Switch 6-port, 2 SFP+4 RJ45 10G POE++

Ubiquiti (US-XG-6POE) UniFi Switch 6-port, 2 SFP+4 RJ45 10G POE++

Zarządzalny switch 6-portowy, wyposażony w 2x sloty SFP+ 10Gb/s oraz 4x porty 10 Gigabit Ethernet z automatycznym wykrywaniem 802.3bt PoE++.

Producent: Ubiquiti Networks

3 121,35 zł z VAT 2 537,68 zł netto

szt

Ubiquiti (US-16-XG) UniFi Switch 16-port, 12 SFP+4 RJ45 10G

2 957,07 zł z VAT 2 404,12 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (UAP-XG) UniFi XG Access Point

Ubiquiti (UAP-XG) UniFi XG Access Point

Dwuzakresowy access point z portem 10 Gigabit Ethernet, quad-radio 4x4 MU-MIMO (3x klient, 1x ochrona), podwójne radio 5 GHz 802.11ac Wave 2, MU-MIMO i beamforming, zasilanie PoE w standardzie 802.3bt, limit klientów 1500

Producent: Ubiquiti Networks

3 909,90 zł z VAT 3 178,78 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (ES-16-XG) EdgeSwitch 16-port, 10G

2 924,21 zł z VAT 2 377,41 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

210,28 zł z VAT 170,96 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS

1x gigabitowy port Ethernet, 12x slotów SFP+ (10 Gb/s) oraz 2x sloty SFP28 (25 Gb/s), 2x zasilacze redundantne, 4 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 6

Producent: MikroTik

2 761,35 zł z VAT 2 245,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

MikroTik RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5. Wersja przystosowane do montażu w szafach RACK DEMO

Producent: MikroTik

524,44 zł z VAT 426,37 zł netto

szt