WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Szafa wisząca 19" 6U, 450mm, drzwi szklane, szara

Producent: StalFlex

216,48 zł z VAT 176,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Szafa nadaje się idealnie do zastosowania zarówno w firmach jak i domu. Swoje zastosowanie znajdzie w montażu systemów monitoringu, sieci komputerowych, kontroli dostępu i systemach alarmowych. Wyróżnia się niezwykle łatwym i intuicyjnym montażem. Konstrukcja szafy pozwala na umieszczenie w niej półki rackowej o maksymalnej głębokości: 350 mm. W dolnej i górnej części szafy znajduje się dedykowane miejsce na wentylator o wymiarach: 120 mm x 120 mm (rozstaw śrub: 105 mm x 105 mm). Dodatkowy komfort montażu zapewniają proste w instalacji drzwi z możliwością wyboru (prawe/lewe). Drzwi zamykane są na zamek patentowy (w zestawie z kompletem dwóch kluczy).
Wnętrze szafy zaprojektowano w taki sposób, aby po zamontowaniu półki o maksymalnej dopuszczalnej głębokości, w jej wnętrzu pozostawała wolna przestrzeń:
  • ok. 30 mm w jej tylnej części - zagospodarowanej specjalnie po to, aby ułatwić montaż okablowania,
  • ok. 50 mm w jej przedniej części - tak aby w bezpieczny sposób umieścić w niej np. złącza ethernetowe, czy światłowodowe).
Specyfikacja techniczna:
Wysokość robocza
4U
Wymiary
320mm x 525mm x 450mm (wysokość/szerokość/głębokość)
Materiał
Stal bezszwowa
Malowanie
Proszkowe
Obciążalność
60kg
Drzwi przednie
Szkło hartowane 4mm
Belki montażowe
1 para (przód)
Przepusty kablowe
2 szt. (80x40mm)
Masa
6kg
Kolor
Szary RAL7035
Pakowanie
1 paczka
Montaż
Do złożenia

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail N/m kątowe - RP-SMA/m kątowe (25 cm)

26,24 zł z VAT 21,33 zł netto

szt

Uchwyt kablowy 40x40

4,43 zł z VAT 3,60 zł netto

szt

Pigtail N/m - RP-SMA/m (50 cm) Flex

32,72 zł z VAT 26,60 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

55,62 zł z VAT 45,22 zł netto

szt

Patch panel 19" 24x RJ45, niewyposażony

Patch panel 19" 24x RJ45, niewyposażony

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

Producent: brak danych

41,82 zł z VAT 34,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Szafa stojąca 19" 15U GetFort, 600mm, drzwi szklane, czarna

NOWOŚĆ!

897,90 zł z VAT 730,00 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 6U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 19" 6U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 6U 19", 320x525x450 mm (wys,szer,gł), drzwi szklane

Producent: StalFlex

216,48 zł z VAT 176,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator