WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

Producent: MikroTik

1 434,45 zł z VAT 1 166,22 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM to zarządzalny switch posiadający 24 gigabitowe porty Ethernet. Każdy z portów Ethernet działa niezależnie i oferuje wyjście zasilania PoE. Zasilanie może odbywać się na dwa sposoby: pasywne PoE (typ "PoE") lub PoE zgodne ze standardami 802.3af/at (typ "PoE+"). CRS328-24P-4S+RM wyposażony został we wbudowany zasilacz o mocy 500 W - sam switch pobiera maksymalnie 44 W mocy, co daje na wyjściu dostępne około 450 W. Urządzenie posiada także 4 sloty SFP+ o przepustowości 10 Gb/s. Switch działa w oparciu o chip Marvell 98DX3236A1, dobrze znany z innych MikroTików, np. CRS326-24G-2S+RM. Urządzenie posiada funkcję dual boot, czyli użytkownik może wybrać pomiędzy systemem SwitchOS a RouterOS (level 5).

CRS328-24P-4S+RM posiada najważniejsze funkcje zarządzalnego switcha, takie jak VLAN 802.1Q, IGMP Snooping czy port mirroring. Łączna przepustowość przełączania wynosi według producenta 64 Gb/s, a wydajność pakietowa 95,2 Mp/s. Dodatkową zaletą jest automatyczne kontrolowanie prędkości wentylatora w oparciu o temperaturę pracy. W razie potrzeby korzystania z funkcjonalności Layer3 na urządzeniu można włączyć system RouterOS. Obudowa została przystosowana do montażu w szafie Rack 19".

Najważniejsze cechy:
  • 24 gigabitowe porty Ethernet
  • 4 sloty SFP+
  • dual boot - do wyboru SwitchOS lub RouterOS level 5
  • zarządzanie Layer 2 / 3
  • wyjście zasilania PoE na wszystkich 24 portach Ethernet
  • PoE pasywne lub 802.3af/at
  • wbudowany zasilacz o mocy 500 W
CRS328-24P-4S+RM
 
Procesor
ARM v7
Taktowanie
800 MHz
Ilość rdzeni procesora
1
Pamięć RAM
512 MB
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
Switch chip
98DX3236A1
Gigabitowe porty Ethernet 10/100/1000 Mb/s
24
Sloty SFP+ (10 Gb/s)
4
Maksymalny pobór mocy
44 W
Wyjście PoE
Pasywne lub 802.3af/at
Port serial
RJ45
Napięcie wejściowe
100 - 240 V
Dodatkowe funkcje
Monitorowanie temperatury CPU Monitorowanie temperatury PCB
System operacyjny
SwitchOS / RouterOS (dual boot) Licencja Level 5
Wymiary
443 x 305 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -20 do 60 st. C

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m (S-85DLC05D)

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m (S-85DLC05D)

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

61,70 zł z VAT 50,16 zł netto

szt

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

205,66 zł z VAT 167,20 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

25,52 zł z VAT 20,75 zł netto

szt

RouterBoard OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

RouterBoard OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

praca w paśmie 5 GHz, dwie wbudowane anteny dookólne o zysku 7,5 dBi, 2x2 MIMO, standard 802.11a/n/ac, 31 dBm, 5 gigabitowych portów Ethernet, port USB, PoE output

Producent: MikroTik

462,73 zł z VAT 376,20 zł netto

szt

Półka do szafy 19", z otworami, 490x335 mm, czarna

Półka do szafy 19", z otworami, 490x335 mm, czarna

Mocowana w czterech punktach

Producent: StalFlex

43,05 zł z VAT 35,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

D-Link DXS-1210-12TC

D-Link DXS-1210-12TC

Zarządzalny, 10-gigabitowy, 12-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 8x portów 10GBase-T, 2x porty SFP+ i 2x porty Combo 10GBASE-T/SFP+.

Producent: D-Link

5 168,10 zł z VAT 4 201,71 zł netto

szt

Tenda S108

Tenda S108

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet

Producent: Tenda

31,55 zł z VAT 25,65 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator