WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

Producent: MikroTik

1 445,15 zł z VAT 1 174,92 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM to zarządzalny switch posiadający 24 gigabitowe porty Ethernet. Każdy z portów Ethernet działa niezależnie i oferuje wyjście zasilania PoE. Zasilanie może odbywać się na dwa sposoby: pasywne PoE (typ "PoE") lub PoE zgodne ze standardami 802.3af/at (typ "PoE+"). CRS328-24P-4S+RM wyposażony został we wbudowany zasilacz o mocy 500 W - sam switch pobiera maksymalnie 44 W mocy, co daje na wyjściu dostępne około 450 W. Urządzenie posiada także 4 sloty SFP+ o przepustowości 10 Gb/s. Switch działa w oparciu o chip Marvell 98DX3236A1, dobrze znany z innych MikroTików, np. CRS326-24G-2S+RM. Urządzenie posiada funkcję dual boot, czyli użytkownik może wybrać pomiędzy systemem SwitchOS a RouterOS (level 5).

CRS328-24P-4S+RM posiada najważniejsze funkcje zarządzalnego switcha, takie jak VLAN 802.1Q, IGMP Snooping czy port mirroring. Łączna przepustowość przełączania wynosi według producenta 64 Gb/s, a wydajność pakietowa 95,2 Mp/s. Dodatkową zaletą jest automatyczne kontrolowanie prędkości wentylatora w oparciu o temperaturę pracy. W razie potrzeby korzystania z funkcjonalności Layer3 na urządzeniu można włączyć system RouterOS. Obudowa została przystosowana do montażu w szafie Rack 19".

Najważniejsze cechy:
  • 24 gigabitowe porty Ethernet
  • 4 sloty SFP+
  • dual boot - do wyboru SwitchOS lub RouterOS level 5
  • zarządzanie Layer 2 / 3
  • wyjście zasilania PoE na wszystkich 24 portach Ethernet
  • PoE pasywne lub 802.3af/at
  • wbudowany zasilacz o mocy 500 W
CRS328-24P-4S+RM
 
Procesor
ARM v7
Taktowanie
800 MHz
Ilość rdzeni procesora
1
Pamięć RAM
512 MB
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
Switch chip
98DX3236A1
Gigabitowe porty Ethernet 10/100/1000 Mb/s
24
Sloty SFP+ (10 Gb/s)
4
Maksymalny pobór mocy
44 W
Wyjście PoE
Pasywne lub 802.3af/at
Port serial
RJ45
Napięcie wejściowe
100 - 240 V
Dodatkowe funkcje
Monitorowanie temperatury CPU Monitorowanie temperatury PCB
System operacyjny
SwitchOS / RouterOS (dual boot) Licencja Level 5
Wymiary
443 x 305 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -20 do 60 st. C

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (niebieski)

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

1,00 zł z VAT 0,81 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

18,60 zł z VAT 15,12 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord UTP kat.5e 5m (brązowy)

4,51 zł z VAT 3,67 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Netgear FS116P

Netgear FS116P

Niezarządzalny 16-portowy switch Fast Ethernet z 8 portami PoE w metalowej obudowie

Producent: Netgear

932,20 zł z VAT 757,89 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tenda TEG1016D

Tenda TEG1016D

Switch, 16 portów 10/100/1000 Mb/s Base-T Ethernet (Auto MDI/MDIX)

Producent: Tenda

226,57 zł z VAT 184,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator