WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (czarny)

1,67 zł z VAT 1,36 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym UTP kat. 5e.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Rozgałęźnik zasilania 5.5

Rozgałęźnik zasilania 5.5

Rozgałęźnik zasilania z jednym gniazdem 2.1/5.5mm i dwoma wtykami 2.1/5.5mm.

Producent: brak danych

8,00 zł z VAT 6,50 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

66,16 zł z VAT 53,79 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (brązowy)

2,34 zł z VAT 1,90 zł netto

szt

Tenda AC7

Tenda AC7

Inteligentny, dwupasmowy router WiFi AC1200 z technologią MU-MIMO.

Producent: Tenda

125,00 zł z VAT 101,63 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Uchwyt montażowy RB5009 rackmount kit (K-79)

Uchwyt montażowy RB5009 rackmount kit (K-79)

Uchwyt montażowy dla MikroTik RB5009. Pozwala zamontować do 4x routerów RB5009UG+S+IN w jednej przestrzeni montażowej 1U

Producent: MikroTik

31,60 zł z VAT 25,69 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord STP kat.6 15m (biały)

Patchcord STP kat.6 15m (biały)

Patchcord ekranowany

25,95 zł z VAT 21,10 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 5m (czerwony)

6,37 zł z VAT 5,18 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator