WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord UTP kat.5e 15m (zielony)

15,78 zł z VAT 12,83 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym UTP kat. 5e.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zaciskacz-nóż LSA/Krone HY-3141A

22,78 zł z VAT 18,52 zł netto

szt

Przewód FTP Maxcable, kat 5e, 305m, zewnętrzny UV

Przewód FTP Maxcable, kat 5e, 305m, zewnętrzny UV

Kabel w izolacji koloru czarnego

Producent: Maxcable

455,70 zł z VAT 370,49 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik quickMOUNT PRO (QMP)

28,45 zł z VAT 23,13 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

78,60 zł z VAT 63,90 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 15m

86,79 zł z VAT 70,56 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord UTP kat.6 10m (czerwony)

15,72 zł z VAT 12,78 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (niebieski)

3,28 zł z VAT 2,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator