WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Moduł keystone RJ-45 UTP kat.6, beznarzędziowy

5,18 zł z VAT 4,21 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Beznarzędziowy moduł keystone RJ-45 UTP kat.6 przeznaczony jest do budowy nieekranowanych gniazd abonenckich oraz punktów krosowych w instalacjach zgodnych z ANSI/TIA/EIA 568 kat.6 oraz ISO/IEC 11801 i EN 50173 klasy E. Moduł posiada uniwersalne mocowanie, dzięki, któremu montaż w panelach krosowych, jak i w puszkach naściennych czy podłogowych, przebiega w łatwy sposób.
 
Specjalna obudowa modułu keystone gwarantuje minimalny rozplot żył podczas instalacji, w celu zachowania wysokich parametrów transmisyjnych. 
Kolorowe kodowanie na złączach szczelinowych ułatwia prawidłową instalację w sekwencjach 568A lub 568B. Instalacja modułu nie wymaga użycia narzędzi uderzeniowych.
 
Moduły keystone wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują najlepsze parametry transmisyjne oraz mechaniczne do budowy nowoczesnych sieci Gigabit Ethernet.

Najważniejsze cechy:
  • kategoria 6 / klasa E
  • złącza IDC110/Krone
  • montaż beznarzędziowy
  • kontakty z fosforobrązu platerowanego złotem
  • kolorowe kodowanie zgodne z 568A i 568B
Kategoria / klasa
6 / klasa E
Ekranowanie
Nie
Pasmo pracy
250MHz
Rodzaj
beznarzędziowy
Złącze krawędziowe
IDC110
Schemat połączeń
EIA/TIA 568A
Materiał kontaktu
fosforobrąz, platerowanie złotem
Max. prąd
1,5A
Max. napięcie
150V
Oporność styków
20mΩ
Rezystancja izolacji
500MΩ
Wytrzymałość dielektryczna
1000V AC RMS, 60Hz/1min
Kolor
biały

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patch panel STP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

Patch panel STP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

24-portowy ekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

Producent: brak danych

141,75 zł z VAT 115,24 zł netto

szt

TP-Link T2600G-28TS

TP-Link T2600G-28TS

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 24 porty Gb, 4 sloty SFP

Producent: TP-Link

774,90 zł z VAT 630,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

42,99 zł z VAT 34,95 zł netto

szt

MikroTik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

BESTSELLER

MikroTik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

Bezprzewodowy router dual band.

Producent: MikroTik

251,98 zł z VAT 204,86 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H

Możliwość stosowania z prefabrykowanymi pigtailami i patchcordami światłowodowymi.

Producent: Tracom

6,42 zł z VAT 5,22 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Moduł keystone RJ-45 UTP kat.5e, biały

3,20 zł z VAT 2,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator