WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

CWDM-MUX8A

Producent: MikroTik

1 387,44 zł z VAT 1 128,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Na zamówienie

MikroTik CWDM-MUX8A to 8 portowy MUX/DEMUX pracujący w falach o zakresie 1470 - 1610 nm. Może być wykorzystywany z modułami SFP oraz SFP+. Dzięki technologii CWDM (Coarse Wavelength-Division Multiplexing) można zestawić do 8 transmisji wykorzystując tylko jedno włókno światłowodowe. Urządzenie posiada złącza typu LC/UPC.

Można użyć pojedynczego kabla światłowodowego, aby utworzyć do ośmiu niezależnych łączy SFP o szybkości 1,25 Gb/s (do 40 km) lub 10 Gb/s SFP+ (do 10 km) jako alternatywę do instalowania większej liczby światłowodów lub dzierżawy dodatkowych włókien. Można stosować jednocześnie moduły 1,25 Gb/s i 10 Gb/s.

Urządzenie można zamontować w obudowie do szafy rack 19".

Technologia CWDM pozwala na:
  • zwiększenie efektywności istniejącej sieci światłowodowej
  • skalowalne i łatwe do wdrożenia usługi kanału światłowodowego
  • zmniejszenie zużycia energii elektrycznej
  • zmniejszenie kosztów konserwacji i instalacji sprzętu

Produkty Pokrewne/Powiązane

Obudowa Rack 19" 1U na 2x moduł CWDM (CWDM-CHASSIS-2)

Obudowa Rack 19" 1U na 2x moduł CWDM (CWDM-CHASSIS-2)

Obudowa 1U do montażu w szafie rack 19" na dwa moduły CWDM MUX8A-C2 MikroTika.

Producent: MikroTik

194,24 zł z VAT 157,92 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

517,98 zł z VAT 421,12 zł netto

szt

Adapter Compact Flash-IDE (taśma)

Adapter Compact Flash-IDE (taśma)

Wersja podłączana przez taśmę IDE

Producent: brak danych

12,30 zł z VAT 10,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator