WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mimosa B24 Backhaul

Producent: Mimosa

3 718,91 zł z VAT 3 023,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Mimosa B24 to bezprzewodowa radiolinia przeznaczone do pracy w paśmie 24 GHz. Wyposażona jest w zintegrowaną antenę o zysku 33 dBi, gigabitowy port Ethernet oraz slot SFP. Urządzenie wykorzystuje poczwórną polaryzację 4x4 MIMO - pionową, poziomą oraz 2x ukośną (45º), a także standard 802.11b/g/n. Maksymalna przepustowość radia wynosi 1 Gb/s (Full Duplex / aggregate) przy zastosowaniu dwóch kanałów o szerokości 80 MHz i modulacji 256 QAM.
 
Mimosa B24 umożliwia stworzenie połączenia na odległość do 3 km (ze względu na warunki atmosferyczne optymalna odległość to 2 km). Posiada bardzo wąską wiązkę główna, której szerokość wynosi 3º . Urządzenie jest przystosowane do użytku zewnętrznego, posiada stopień ochrony IP67. Zasilanie odbywa się poprzez pasywne PoE, zasilacz 50 V, 1.2 A dołączony jest w zestawie. 

Podana cena za jedno urządzenie, do stworzenia mostu potrzebne są dwie sztuki.
 
Najważniejsze cechy:
  • praca w paśmie 24 GHz
  • przepustowość 1 Gb/s full duplex / aggregate
  • 1x gigabitowy port Ethernet
  • 1x slot SFP
  • zintegrowana antena o zysku 33 dBi
  • synchronizacja GPS
  • maksymalny zasięg do 3 km
  • zasilanie PoE
Mimosa B24
 
Maksymalna przepustowość
1,5 Gb/s IP aggregate uplink / downlink
Opóźnienie (latency)
< 1 ms
Wspierane MAC
TDMA TDMA-FD
Radio
 
Modulacja
Do 256 QAM
Polaryzacja
4x4:4 MIMO
Szerokość kanału
Kanał pojedynczy lub podwójny
20 / 40 / 80 MHz
Odstęp między kanałami
5 MHz
Zakres częstotliwości
24.07 - 24.23 GHz
EIRP
~ 20 dBm (CE)
~ 30 dBm (FCC/IC)
~ 37 dBm (pozostałe regiony)
Minimalny poziom mocy
-20 dBm
Czułość odbioru (MCS0)
-84 dBm przy 80 MHz
-87 dBm przy 40 MHz
-90 dBm przy 20 MHz
Anteny
 
Zysk energetyczny
33 dBi
Szerokość wiązki (3 dB)
Możliwość regulacji nachylenia
+-2.5º azimuth
+-15º elevation
Stosunek mocy wiązki przód / tył
> 30 dB
Izolacja polaryzacji ortogonalnej
> 20 dB
Polaryzacja
Podwójna ukośna 45º
Zasilanie
 
Maks. pobór mocy
19,5 W
Sposób zasilania
PoE
Dołączony zasilacz
Pasywne PoE 50 V DC, 1.2 A
Ochrona ESD
6 kV
Właściwości
 
Ethernet
10/100/1000 BASE-T
Działanie portów Ethernet / SFP
Porty działają w trybie dual-link failover. W przypadku awarii jednego połączenia urządzenie korzysta z drugiego B24 nie obsługuje 2 portów jednocześnie
Praca dual protocol
Radio może pracować w trybie dual stream. Może pracować w trybie FDD lub TDMA (load balancing) Maksymalna ilość streamów: 4 (4x4 MIMO)
Zarządzanie
Poprzez chmurę (cloud) Mimosy, SNMPv2 i Syslog monitoring, HTTPS, Graficzny interfejs, HTML5, Lokalne zarządzanie, Bezprzewodowe zarządzanie 2,4 GHz
Zarządzanie Smart Spectrum
Aktywne skanowanie zakłóceń
Dynamiczna auto optymalizacja szerokości kanały, mocy i modulacji
Zabezpieczenia
128 bitowe AES PSK ze wsparciem hardware'owym
QoS
Wspiera 4 prekonfigurowane poziomy QoS
Lokalizacja GPS
GNSS-1 (GPS + GLONASS)
Kolokacja
Synchronizacja 1PPS GPS TX/RX
Zgodności
FCC 15.249
IC RSS210
ETSI EN 300-440 V2.1.
CE
RoHS
EC/EN 60950-1
Właściwości środowiskowe
 
Stopień ochrony
IP67
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 55 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza
5%-100% kondensująca
Maksymalna wysokość użytkowania
4420 m n.p.m.
Wstrząsy i wibracje
ETS 300-019-204 klasa 4M5
Właściwości fizyczne
 
Wymiary
260 x 260 mm
Głębokość: 134 mm bez uchwytu 252 mm z uchwytem
Waga
2,76 kg (z uchwytem)
Właściwości obudowy
Tworzywo sztuczne odporne na promieniowanie UV
Uchwyt wykonany z aluminium
Odporność na wiatr
200 km/h
Opór wiatru
12,52 kg przy 160 km/h
Uchwyt
Lekki, precyzyjny uchwyt nasłupowy
Regulacja nachylenia: +-15º elevation +-2.5º horizontal
Interfejs sieciowy
1x gigabitowy port Ethernet
1x slot SFP

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-PA4010 kit

TP-Link TL-PA4010 kit

Zestaw dwóch nano transmiterów sieciowych AV600

Producent: TP-Link

152,70 zł z VAT 124,15 zł netto

szt

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

105,40 zł z VAT 85,69 zł netto

szt

MikroTik SXT SA5 ac (RBSXTG-5HPacD-SA)

MikroTik SXT SA5 ac (RBSXTG-5HPacD-SA)

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit pracujący w standardzie AC.

Producent: MikroTik

437,41 zł z VAT 355,62 zł netto

szt

MikroTik hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

MikroTik hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

Wersja Tower Case.

Producent: MikroTik

83,26 zł z VAT 67,69 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 10m

14,38 zł z VAT 11,69 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti UniFi Building-to-Building Bridge (UBB) 60 GHz

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi Building-to-Building Bridge (UBB) 60 GHz

Zestaw dwóch urządzeń, pracujących w paśmie 60 GHz z radiem zapasowym na 5 GHz, przepustowość 1.7Gb/s, 1x port Gigabit Ethernet

Producent: Ubiquiti Networks

2 223,91 zł z VAT 1 808,06 zł netto

szt

Ubiquiti (AF-5XHD) airFiber 5XHD

Ubiquiti (AF-5XHD) airFiber 5XHD

AirFiber 5XHD jest pierwszym linkiem radiowym wykorzystującym moduł LTU, oferując dzięki niemu szerokość kanału do 100 MHz. Układ LTU przełamuje ograniczenia nałożone przez standard Wi-Fi 802.11.

Producent: Ubiquiti Networks

1 726,43 zł z VAT 1 403,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator