WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Antena ATK-LOG LTE MIMO 800-2170MHz, 10m przewodu SMA/m

Producent: Dipol

187,70 zł z VAT 152,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Antena logarytmiczna ATK-LOG LTE MIMO 800-2170 MHz przeznaczona jest do odbioru sygnału w systemach GSM/DCS/UMTS/HSDPA/LTE pracujących w paśmie 800-2170 MHz. Dołączona do karty lub modemu pozwala na poprawienie jakości sygnału w stosunku do anten wbudowanych w tego typu urządzenia. Antena wyposażona jest w zintegrowany przewód o długości 10 metrów, zakończony wtykiem SMA.

Antena przeznaczona jest do współpracy z modemami LTE (wyposażonymi w dwa złącza antenowe), telefonami oraz modemami: GSM, DCS, 3G.
 
Najważniejsze cechy:
  • Zewnętrzna, logarytmiczna, kierunkowa antena
  • MIMO 2x2
  • Szerokopasmowa: 800-2170 MHz
  • Praca w sieciach: GSM, DCS, UMTS, LTE
  • Zysk do 5 dBi
  • Antena zwarta dla prądu stałego (DC)
  • Współczynnik VSWR <4
  • 10 m przewodu zakończonego wtykiem SMA
  • Mocowanie do masztu za pomocą cybantów
Nazwa
ATK-LOG LTE
Przewód
10 m
Impedancja wyjściowa
50 Ω
Złącze
Wtyk SMA
Pasmo
800-2170 MHz
Zysk
do 5 dBi
MIMO
Tak, 2x2
Polaryzacja
Pionowa/Pozioma
VSWR
<4
Kąt promieniowania H
62°
Kąt promieniowania V
91°
Masa
0,53 kg
Długość
0,67 m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Antena wewnętrzna TRANS-DATA GSM/DCS/UMTS DW3-B

Antena wewnętrzna TRANS-DATA GSM/DCS/UMTS DW3-B

Antena TRANS-DATAGSM/DCS/UMTS DW3-B jest anteną wewnętrzną dookolną przeznaczoną do rozprowadzania wzmacnianego sygnału z repeatera GSM.

Producent: Trans-Data

73,80 zł z VAT 60,00 zł netto

szt

Patch panel 19" 1U 24 porty typu F, czarny

Patch panel 19" 1U 24 porty typu F, czarny

Patch panel 19" 1U 24 porty typu F (podwójne gniazdo)

Producent: Dipol

105,10 zł z VAT 85,45 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

37,82 zł z VAT 30,75 zł netto

szt

Przejściówka (beczka) N/m - SMA/ż

11,61 zł z VAT 9,44 zł netto

szt

Moduł keystone RJ-45 UTP kat.6, czarny

Moduł keystone RJ-45 UTP kat.6, czarny

Moduł keystone RJ-45 UTP kat.6 (czarny) przeznaczony jest do budowy nieekranowanych gniazd abonenckich oraz punktów krosowych w instalacjach zgodnych z ANSI/TIA/EIA 568 kat.6 oraz ISO/IEC 11801 i EN 50173 klasy E.

3,32 zł z VAT 2,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

QuOmni 5G/LTE Global MIMO4x4, N/ż (AO5G4-GN)

QuOmni 5G LTE Global MIMO 4x4, N/ż (AO5G4-GN)

Dookólna, ultraszerokopasmowa antena 5G/LTE MIMO 4x4 ze złączem N/ż

Producent: QuWireless

651,40 zł z VAT 529,59 zł netto

szt

QuShell 44G niskoprofilowa antena mobilna 5G/LTE, WiFi, GPS (ASL44G)

QuShell 44G niskoprofilowa antena mobilna 5G/LTE, WiFi, GPS (ASL44G)

Niskoprofilowa, dookólna antena mobilna 5G/LTE 4x4 MIMO, WiFi 6E 4x4 MIMO, GPS

Producent: QuWireless

1 004,27 zł z VAT 816,48 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator