Szafka hermetyczna Rack 19" 5U, SH-750/595/322 IP55
Dostępność: Dostępny
Najważniejsze cechy:
  • Hermetyczna, wykonana z aluminium
  • Stopień szczelności IP55, odporność mechaniczna IK10
  • Malowana proszkowo w kolorze: RAL7035- jasnoszary, gruba struktura
  • Stanowi mechaniczną osłonę dla sprzętu telekomunikacyjnego
Szafka wyposażona jest w wyprofilowane drzwi jednoskrzydłowe:
  • umożliwiające ich łatwy demontaż po otwarciu o 180°
  • w pełni osłaniające uszczelkę,
  • uszczelkę polimerową o:
    • wysokiej odporności odporność na ozon, utlenianie i kwasy
    • niskim odkształceniu stałym
    • temperaturze pracy od -29 do +66°C
  • 2 zawiasy zewnętrzne
  • zamocowane do bocznych ścian wysuwane na prowadnicach szyny RACK 19”, oddalone od:
    • podłogi szafki o  54cm
    • górnej ściany szafki o 20cm
  • 12 zaślepionych uszczelkami otworów montażowych do muru
  • 6 otworów o średnicy 23mm
  • 1 dławnice PG 16
Wysokość
750 mm
Szerokość
595 mm
Głębokość
322 mm
Grubość aluminium
1,5 mm
Waga
10,10 kg
Zamek z podwójnym ryglem
1 szt.
Materiał
aluminium malowane proszkowo w kolorze szarym RAL 7035
Otwory pod dławicę PG16
6 szt.
Dławica PG16
1 szt.
Szyny RACK
wysuwane
Klasa szczelności
IP 55
Max. ilość urządzeń RACK
5U
Produkty Pokrewne/Powiązane
Uchwyt do szafy hermetycznej na maszt (U-SHM)
Uchwyt do montażu na masztach o średnicy od 40-60mm
Dostępność: Chwilowy brak towaru
szt
Uchwyt słupowy do szaf hermetycznych (U-SHM)
Uchwyt do montażu na słupach
szt
Uchwyt słupowy do szaf hermetycznych (USH-M3d)
Uchwyt do montażu na słupach
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 3m (szary)
Patchcord podwójnie ekranowany
Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 0.5m (szary)
Patchcord podwójnie ekranowany
Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 2m (szary)
Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m
BESTSELLER
Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,8m.