WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

TP-Link Archer XR500v GPON ONT Router

Producent: TP-Link

276,75 zł z VAT 225,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

TP-Link Archer XR500v to terminal GPON ONT ze złączem typu SC/APC. Archer pracuje także jako bezprzewodowy, dwupasmowy i gigabitowy router oraz VoIP.

XR500v wyposażony jest w 4x gigabitowe porty Ethernet, 2x porty telefoniczne (RJ11) oraz 1x port USB 2.0. Router transmituje sieć bezprzewodową WiFi w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie oraz wspiera standard 802.11ac. Łączna, maksymalna, teoretyczna przepustowość bezprzewodowa wynosi 1200 Mb/s (300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 867 Mb/s w paśmie 5 GHz). Urządzenie posiada dwie zewnętrzne anteny dookólne. 
 
TP-Link Archer XR500v to idealne rozwiązanie do dostarczania usług triple-play. Zapewnia usługę internetową, VoIP, a także IPTV, w jednym, wydajnym urządzeniu. Dodatkowo, wyposażony jest w port USB, dzięki któremu możliwe jest stworzenie serwera multimediów, np. Samba czy FTP, jak i podpięcie modemu 3G/4G.

Łatwe i zdalne zarządzanie urządzeniem gwarantuje obsługa ONT Management and Control Interface (OMCI) i TR-069. 

Najważniejsze cechy:
  • terminal GPON ONT, router, VoIP
  • złącze SC/APC
  • 4x gigabitowe porty Ethernet
  • 2x porty telefoniczne (RJ11)
  • port USB 2.0
  • sieć bezprzewodowa WiFi w paśmie 2,4 i 5 GHz jednocześnie o łacznej prędkości 1200 Mb/s 
  • standardy bezprzewodowe IEEE 802.11 b/g/n (2,4 GHz) / IEEE 802.11 a/n/ac (5 GHz).
Archer XR500v
 
Właściwości sprzętowe
 
Interfejsy
1x SC/APC GPON
4x gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s
2x RJ11
1x USB 2.0
Przyciski
Włączanie / wyłączanie urzadzenia, Włączanie / wyłączanie WiFi, WPS, Reset
Sposób zasilania
Zasilacz 12 V DC / 1.5 A
Standardy IEEE
IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab
Wymiary
217,7 x 155,5 x 36,8 mm
Rodzaj anteny
Dookólna, 2 szt.
Zysk energetyczny anteny
2,4 GHz: 3 dBi
5 GHz: 4 dBi
Standardy GPON
ITU G.984.1 ITU G.984.2 ITU G.984.3 ITU G.984.4
Rodzaj lasera
Klasa B+
Długość fali
Tx: 1310nm
Rx: 1490nm
Zasięg
0 - 20 km
Przepustowość
Pobieranie danych: 2,488 Gb/s
Wysyłanie danych: 1,244 Gb/s
Właściwości transmisji bezprzewodowej
 
Standardy bezprzewodowe
2,4 GHz: IEEE 802.11 b/g/n
5 GHz: IEEE 802.11 a/n/ac
Maks. teoretyczna przepustowość
2,4 GHz: 300 Mb/s
5 GHz: 867 Mb/s
Moc nadawcza
2,4 GHz: < 20 dBm (EIRP)
5 GHz: < 23 dBm (EIRP)
Funkcje
Włączanie / wyłączanie transmisji, Most WDS, WMM, Statystyki
Zabezpieczenia
64/128 bitowe szyfrowanie WEP WPA / WPA2 WPA-PSK / WPA2-PSK Filtrowanie MAC
Właściwości VoIP
 
Standardy
SIP (RFC3261) / RTP (RFC1889/3550) ITU-T G.711 A/u, G.722, G.729AB, G.726 T.38 passthrough
Funkcje
Wstrzymanie połączenia, Transfer połączenia, Przekazywanie połączenia, Warm call, DND (nie przeszkdzać) itp. USB Voicemail, ID dzwoniącego, 3-stronne konferencje, Do 8 kont SIP
Właściwości oprogramowania
 
Kontrola przepustowości (QoS)
16x T-CONT 256x GEM port, Różne kolejki, Rozróżnianie priorytetu
Zabezpieczenia
Zapora, SPI, Ochrona DoS, Kontrola dostępu, Filtrowanie MAC / IP / URL
IPv6
IPv4 i IPv6 dual stack
Zarządzanie
Przez przeglądarkę internetową (Web), OMCI, CWMP (TR-069)
Rodzaj połączenia WAN
PPPoE, Dynamiczne IP, Statyczne IP, Bridge
DHCP
Virtual Server, Port Trigger, DMZ, UPnP
Port forwarding
Virtual Server, Port Triggering, DMZ, ALG, UPnP
Dynamiczny DNS
DynDns, NO-IP
VPN passthrough
PPTP, L2TP, IPSec
Zaawansowane funkcje
Kontrola rodzicielska, NAT (Network Address Translation), Mapowanie portów Statyczny routing, DNS relay, DDNS IGMP V1 / V2 / V3
USB
Wspiera Sambe, FTP, serwer media
Pozostałe właściwości
 
Certyfikaty
CE, RoHS
Skład zestawu
Urządzenie, Patchcord (kabel), Skrócona instrukcja instalacji, Zasilacz
Wymagania systemowe
Windows 98SE, Windows NT, Windows 2000, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, MAC OS, NetWare, UNIX, Linux
Dopuszczalna temperatura pracy
Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania
Od -40 do 70 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza
10%-90% niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas przechowywania
5%-90% niekondensująca

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (UF-LOCO-5) UFiber LOCO, GPON CPE 5-pack

NOWOŚĆ!

Ubiquiti (UF-LOCO-5) UFiber LOCO, GPON CPE 5-pack

Zestaw złożony z 5 urządzeń UFiber Loco (UF-LOCO). Zestaw nie zawiera zasilaczy.

Producent: Ubiquiti Networks

955,97 zł z VAT 777,21 zł netto

szt

Huawei ONT HS8546V (GPON) 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 5 GHz AC

237,96 zł z VAT 193,46 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator