WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tenda A301

Producent: Tenda

64,99 zł z VAT 52,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej N300 Tenda A301 przystosowany jest do współpracy z już istniejącymi sieciami WiFi, aby zwiększyć pokrycie terenu i siłę sygnału. Korzysta z technologii 802.11b/g/n oraz pozwala uzyskać prędkość do 300Mb/s.

Dzięki dwóm antenom dookólnym o mocy 3dBi, dostarczany jest silny sygnał, który zwiększa pokrycie istniejącej sieci WiFi do nawet 120m2. Za sprawą zoptymalizowanego oprogramowania i sprzętu, urządzenie nie jest podatne na zakłócenia.

Urządzenie posiada przyciski Reset oraz WPS, a także diody LED, sygnalizujące moc sygnału, WPS oraz zasilanie. Tenda A301 idealnie spisze się w eliminowaniu martwych punktów lub optymalizacji sieci bezprzewodowej.
A301 umożliwia zwiększenie zasięgu sieci WiFi po naciśnięciu przycisku WPS na routerze a później w ciągu 2 minut należy nacisnąć przycisk Zwiększający Zasięg. Wystarczy wpiąć urządzenie i przejść przez szybki i prosty proces konfiguracji.

Tenda A301 może pracować w trybie repeatera oraz access pointa.

Najważniejsze cechy:
  • port fast Ethernet 10/100 Mb/s
  • prędkość do 300 Mb/s, 2,4 GHz i standardy 802.11b/g/n 
  • dwie zewnętrzne dookólne anteny o zasięgu 3 dBi
  • łatwa obsługa 
  • dioda LED sygnalizująca siłę sygnału WiFi pomaga wybrać optymalną lokalizację urządzenia 
  • kompatybilny z większością routerów i modemów DSL w standardzie 802.11n 
  • wspiera ukrywanie SSID
  • praca w trybie repeatera oraz access point
Tenda A301
 
Typ wtyczki
EU
Standardy i protokoły
IEEE802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n
Wymiary 
80 x 57 x 45 mm
Antena
2x 3dBi dookólne, zewnętrzne
Procesor
RTL8197FN
Pamięć
64 MB 
Częstotliwość pracy
2,4 GHz
Prędkość transmisji
802.11b : 11 Mb/s
802.11g : 54 Mb/s
802.11n : 300Mb/s
Czułość odbiornika
11b: -95dBm
11g: -76dBm
11n: -73dBm
Tryby pracy bezprzewodowej
Wzmacniacz sygnału, Punkt dostępowy
Interfejs
port LAN fast Ethernet 10/100 Mb/s
Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej
Mix WPA/WPA2-PSK
czarna lista
ukrywanie SSID
Certyfikaty
FCC, CE, RoHS, EAC, IC
Środowisko pracy
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SG1016D

TP-Link TL-SG1016D

Niezarządzalny 16-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

227,00 zł z VAT 184,55 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.6

0,42 zł z VAT 0,34 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 60m G657A2

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 100m G657A2

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Mercusys MW300RE

Mercusys MW300RE

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej, 300Mb/s.

Producent: Mercusys

49,95 zł z VAT 40,61 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Tenda 4G185

NOWOŚĆ!

Tenda 4G185

Zaawansowany przenośny router 4G LTE z wyświetlaczem

Producent: Tenda

207,99 zł z VAT 169,10 zł netto

szt

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

praca w paśmie 5 GHz, dwie wbudowane anteny dookólne o zysku 7,5 dBi, 2x2 MIMO, standard 802.11a/n/ac, 31 dBm, 5 gigabitowych portów Ethernet, port USB, PoE output

Producent: MikroTik

466,99 zł z VAT 379,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator