Przetwornica podnosząca napięcie DC/DC UP-120-12/24
Producent: Cablemedia
Dostępność: Chwilowy brak towaru
Przetwornica podnosząca napięcie Cablemedia UP-120-12/24 podnosi napięcie z 12 V DC na 24 V DC. Moc wyjściowa wynosi 120 W, prąd 5 A.
Najważniejsze cechy:
  • napięcie wejściowe: 12 V
  • napięcie wyjściowe: 24 V
  • moc wyjściowa: 120 W
  • prąd wyjściowy: 5 A
UP-120-12/24
Napięcie wejściowe
10 - 20 V DC
Napięcie wyjściowe
24 V
Regulacja ± 5% (ręczna)
Maks. prąd wyjściowy
5 A
Min. prąd wyjściowy
0 A
Stabilność napięcia wyjściowego
1%
Tolerancja napięcia wyjściowego
2%