WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
Wyszukiwarka (odnaleziono: 325) nowe wyszukiwanie

RouterBoard RB711-5Hn-MMCX (refurbished)

RouterBoard RB711-5Hn-MMCX (refurbished)

RB711 jest niewielką płytą RouterBoard dedykowaną do pracy jako urządzenie klienckie, wyposażoną w zintegrowaną kartę 802.11a/n pracującą w częstotliwości 5GHz DEMO Wersja refurbished, w pełni sprawne urządzenie.

Producent: MikroTik

73,31 zł z VAT 59,60 zł netto

szt

RouterBoard RB711-2Hn-MMCX (refurbished)

RouterBoard RB711-2Hn-MMCX (refurbished)

Platforma sprzętowa z systemem MikroTik z licencją level 3, procesorem Atheros AR7241 400 MHz oraz 32 MB pamięci DDR SDRAM DEMO. Wersja refurbished, w pełni sprawne urządzenie.

Producent: MikroTik

73,31 zł z VAT 59,60 zł netto

szt

RouterBoard RB2011 - obudowa wewnętrzna

RouterBoard RB2011 - obudowa wewnętrzna

Obudowa wewnętrzna pasująca do płyt RouterBoard MikroTik z serii RB2011.

Producent: MikroTik

78,35 zł z VAT 63,70 zł netto

szt

RouterBoard hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

82,74 zł z VAT 67,27 zł netto

szt

RouterBoard hAP Lite (RB941-2nD)

RouterBoard hAP Lite (RB941-2nD)

4x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

82,74 zł z VAT 67,27 zł netto

szt

RouterBoard RB433/RB433AH/M33G - obudowa wewnętrzna (CA433U)

RouterBoard RB433/RB433AH/M33G - obudowa wewnętrzna (CA433U)

Aluminiowa obudowa wewnętrzna w kolorze czarnym do płyt RouterBoard MikroTika z serii RB433 oraz RBM33G

Producent: MikroTik

83,78 zł z VAT 68,11 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

83,78 zł z VAT 68,11 zł netto

szt

MikroTik MQS Mobile Quick Setup (RBMQS)

NOWOŚĆ!

MikroTik MQS Mobile Quick Setup (RBMQS)

Kieszonkowe narzędzie do zdalnego zarządzania urządzeniami (z Ethernetem) poprzez WiFi np. ze smartfona. Zasilane ładowarką microUSB lub powerbankiem. Zasila inne urządzenia poprzez PoE

Producent: MikroTik

84,54 zł z VAT 68,73 zł netto

szt

RouterBoard RB604

WYPRZEDAŻ

RouterBoard RB604

Płyta córka dla płyt RB800

Producent: MikroTik

84,87 zł z VAT 105,78 zł 69,00 zł netto

szt

RouterBoard RB800/600 - obudowa wewnętrzna (CA800)

RouterBoard RB800/600 - obudowa wewnętrzna (CA800)

Aluminiowa obudowa wewnętrzna, w kolorze czarnym do płyt RouterBoard MikroTika z serii RB800 i RB600

Producent: MikroTik

85,30 zł z VAT 69,35 zł netto

szt

MikroTik Przetwornica napięcia 48V do 24V PoE (RBGPOE-CON-HP)

MikroTik Przetwornica napięcia 48V do 24V PoE (RBGPOE-CON-HP)

Urządzenie zapewnia wysokie napięcie na wyjściu - do 24W (do 1A przy 24V).

Producent: MikroTik

91,11 zł z VAT 74,07 zł netto

szt

RouterBoard mAP lite (RBmAPL-2nD)

RouterBoard mAP lite (RBmAPL-2nD)

micro access point, Dual-Chain 2.4GHz, procesor 650 MHz, 64 MB pamięci RAM, 1x port Ethernet

Producent: MikroTik

94,25 zł z VAT 76,63 zł netto

szt

RouterBoard RB711-2HnD-MMCX

RouterBoard RB711-2HnD-MMCX

Platforma sprzętowa z systemem MikroTik z licencją level 3, procesorem Atheros AR7241 400 MHz oraz 32 MB pamięci DDR SDRAM DEMO

Producent: MikroTik

97,17 zł z VAT 157,44 zł 79,00 zł netto

szt

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

104,72 zł z VAT 85,14 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

104,72 zł z VAT 85,14 zł netto

szt

RouterBoard cAP Lite (RBcAPL-2nD)

RouterBoard cAP Lite (RBcAPL-2nD)

802.11b/g/n dual chain, dwie anteny o zysku 1.5 dBi każda, port 10/100 Mb/s Ethernet, pamięć 64 MB RAM

Producent: MikroTik

104,72 zł z VAT 85,14 zł netto

szt

MikroTik PWR-Line (PL7400)

NOWOŚĆ!

MikroTik PWR-Line (PL7400)

Transmiter sieciowy PLC (mediakonwerter) ze złączem microUSB.

Producent: MikroTik

104,72 zł z VAT 85,14 zł netto

szt

Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

NOWOŚĆ!

Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

QSFP+ 40Gbps direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

104,72 zł z VAT 85,14 zł netto

szt

Zasilacz 12V 5A do CCR1016 (GB60A-S12)

NOWOŚĆ!

Zasilacz 12V 5A do CCR1016 (GB60A-S12)

Do urządzeń z serii CCR1016 rewizji r2.

Producent: MikroTik

104,72 zł z VAT 85,14 zł netto

szt

MikroTik mUPS

MikroTik mUPS

PoE injector z zasilaniem buforowym

Producent: MikroTik

106,63 zł z VAT 86,69 zł netto

szt