WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
Wyszukiwarka (odnaleziono: 323) nowe wyszukiwanie

RouterBoard RB711-2Hn-MMCX (refurbished)

RouterBoard RB711-2Hn-MMCX (refurbished)

Platforma sprzętowa z systemem MikroTik z licencją level 3, procesorem Atheros AR7241 400 MHz oraz 32 MB pamięci DDR SDRAM DEMO. Wersja refurbished, w pełni sprawne urządzenie.

Producent: MikroTik

73,97 zł z VAT 60,14 zł netto

szt

RouterBoard RB2011 - obudowa wewnętrzna

RouterBoard RB2011 - obudowa wewnętrzna

Obudowa wewnętrzna pasująca do płyt RouterBoard MikroTik z serii RB2011.

Producent: MikroTik

78,35 zł z VAT 63,70 zł netto

szt

RouterBoard hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

83,48 zł z VAT 67,87 zł netto

szt

RouterBoard hAP Lite (RB941-2nD)

RouterBoard hAP Lite (RB941-2nD)

4x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

83,48 zł z VAT 67,87 zł netto

szt

RouterBoard RB433/RB433AH/M33G - obudowa wewnętrzna (CA433U)

RouterBoard RB433/RB433AH/M33G - obudowa wewnętrzna (CA433U)

Aluminiowa obudowa wewnętrzna w kolorze czarnym do płyt RouterBoard MikroTika z serii RB433 oraz RBM33G

Producent: MikroTik

84,54 zł z VAT 68,73 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

84,54 zł z VAT 68,73 zł netto

szt

RouterBoard RB800/600 - obudowa wewnętrzna (CA800)

RouterBoard RB800/600 - obudowa wewnętrzna (CA800)

Aluminiowa obudowa wewnętrzna, w kolorze czarnym do płyt RouterBoard MikroTika z serii RB800 i RB600

Producent: MikroTik

86,08 zł z VAT 69,98 zł netto

szt

MikroTik Przetwornica napięcia 48V do 24V PoE (RBGPOE-CON-HP)

MikroTik Przetwornica napięcia 48V do 24V PoE (RBGPOE-CON-HP)

Urządzenie zapewnia wysokie napięcie na wyjściu - do 24W (do 1A przy 24V).

Producent: MikroTik

91,94 zł z VAT 74,75 zł netto

szt

RouterBoard mAP lite (RBmAPL-2nD)

RouterBoard mAP lite (RBmAPL-2nD)

micro access point, Dual-Chain 2.4GHz, procesor 650 MHz, 64 MB pamięci RAM, 1x port Ethernet

Producent: MikroTik

95,10 zł z VAT 77,32 zł netto

szt

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

105,67 zł z VAT 85,91 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

105,67 zł z VAT 85,91 zł netto

szt

RouterBoard cAP Lite (RBcAPL-2nD)

RouterBoard cAP Lite (RBcAPL-2nD)

802.11b/g/n dual chain, dwie anteny o zysku 1.5 dBi każda, port 10/100 Mb/s Ethernet, pamięć 64 MB RAM

Producent: MikroTik

105,67 zł z VAT 85,91 zł netto

szt

MikroTik PWR-Line (PL7400)

NOWOŚĆ!

MikroTik PWR-Line (PL7400)

Transmiter sieciowy PLC (mediakonwerter) ze złączem microUSB.

Producent: MikroTik

105,67 zł z VAT 85,91 zł netto

szt

Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

NOWOŚĆ!

Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

QSFP+ 40Gbps direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

105,67 zł z VAT 85,91 zł netto

szt

Zasilacz 12V 5A do CCR1016 (GB60A-S12)

NOWOŚĆ!

Zasilacz 12V 5A do CCR1016 (GB60A-S12)

Do urządzeń z serii CCR1016 rewizji r2.

Producent: MikroTik

105,67 zł z VAT 85,91 zł netto

szt

RouterBoard RB604 Adapter

105,78 zł z VAT 86,00 zł netto

szt

RouterBoard RB711-2HnD-MMCX

RouterBoard RB711-2HnD-MMCX

Platforma sprzętowa z systemem MikroTik z licencją level 3, procesorem Atheros AR7241 400 MHz oraz 32 MB pamięci DDR SDRAM DEMO

Producent: MikroTik

105,78 zł z VAT 157,44 zł 86,00 zł netto

szt

MikroTik mUPS

MikroTik mUPS

PoE injector z zasilaniem buforowym

Producent: MikroTik

107,59 zł z VAT 87,47 zł netto

szt

Uchwyt precyzyjny do LHG (solidMOUNT)

Uchwyt precyzyjny do LHG (solidMOUNT)

Precyzyjny uchwyt montażowy do urządzeń z serii LHG oraz LHG XL.

Producent: MikroTik

110,48 zł z VAT 89,82 zł netto

szt