WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter PoE z Netprotectorem

Producent: iNEtech

40,59 zł z VAT 33,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Chroni urządzenia sieciowe przed przepięciami które mogą wystąpić np podczas burzy. Chroni zarówno pary którymi są przesyłane dane oraz pary z PoE.  Można także wykorzystać jako standardową przelotkę PoE. Posiada standardowe gniazdo zasilania DC 2.1/5.5. Przystosowany do kabli UTP i FTP.

Co wyróżnia ten produkt od podobnych na rynku:
  • Skuteczność zabezpieczenia sprawdzona praktycznie na urządzeniach takich jak Routerboard, Alix, TP-Link, D-Link.
  • Wykorzystanie podzespołów renomowanych producentów.
  • Zabezpieczenie wielokrotnego użytku z wykorzystaniem min. iskrowników.
  • Przystosowanie do kabli FTP.
  • Zabezpieczenie zasilania bezpiecznikiem polimerowym.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt kablowy KO5, na przewód okrągły ø 5 mm

6,77 zł z VAT 5,50 zł netto

szt

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

3,57 zł z VAT 2,90 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber

Producent: Option

43,25 zł z VAT 35,16 zł netto

szt

Zasilacz buforowy AD-155B (zw. prąd)

Zasilacz buforowy AD-155B (zw. prąd)

Wersja ze zwiększonym prądem ładowania.

Producent: Mean Well

217,71 zł z VAT 177,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter PoE 5-portowy bez obudowy z Netprotectorem

Adapter PoE 5-portowy bez obudowy z Netprotectorem

Jest to pięcioportowa wersja Netprotectora z PoE bez obudowy.

Producent: iNEtech

102,09 zł z VAT 83,00 zł netto

szt

Ethernet Surge Protector SP-8P-D

183,27 zł z VAT 149,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator