WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

PowerWalker VI 2000 LCD

Producent: PowerWalker

849,93 zł z VAT 691,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 20,79 zł

Dostępność: Dostępny

Power Walker VI 2000 LCD to UPS Line-Interactive zapewniający kompleksową ochronę i wysoką wydajność, przy zachowaniu małych rozmiarów i korzystnej ceny. UPS może być automatycznie uruchamiany bez zasilania sieciowego, dzięki funkcji "Zimny Start". Dodatkowo, UPS wyposażono w 2 porty RJ-11/RJ-45 stanowiące zabezpieczenie przeciwprzepięciowe dla linii telefonicznej, funkcję oszczędzania energii - "Tryb Eco", oraz stabilizator napięcia AVR. 

Dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi LCD możemy na bieżąco sprawdzać informację o napięciu wejściowym/wyjściowym, poziomie naładowania baterii i obciążeniu UPS'a. 

UPS ten zapewni czyste i stabilne zasilanie podłączonego sprzętu, dzięki temu to idealne rozwiązanie dla każdego domu lub małego biura. 

Najważniejsze cechy:
  • 2000VA Line-Interactive UPS
  • Wbudowany wyświetlacz LCD
  • 2x gniazdo 230V PL, 2x IEC C13, 2x RJ-11/RJ-45 (in / out)
  • Skrócony czas ładowania
  • Zabezpieczenie przed przeładowaniem, rozładowaniem, zwarciem i przegrzaniem.
  • Doskonałe mikroprocesorowe sterowanie gwarantujące wysoką niezawodność
  • Wbudowany układ stabilizacji napięcia AVR
  • Symulowana sinusoida
  • Automatyczny restart po przywróceniu zasilania sieciowego
  • Ładowanie w trybie wyłączonym
  • Funkcja "zimnego startu"
  • Port komunikacyjny USB
  • Oprogramowanie do monitorowania pracy UPS - ViewPower Software w języku Polskim
  • Ochrona przeciwprzepięciowa RJ-11/RJ-45
  • W zestawie z kablem USB

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SM321A

TP-Link TL-SM321A

1000Base-BX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

129,85 zł z VAT 105,57 zł netto

szt

TP-Link TL-SM321B

TP-Link TL-SM321B

1000Base-BX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

81,76 zł z VAT 66,47 zł netto

szt

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny

BESTSELLER

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

Układ scalony IC+ IP175C

14,76 zł z VAT 12,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 40m G657A2

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

PowerWalker VI 650 SE

PowerWalker VI 650 SE

UPS o mocy 650VA/360W wyposażony w 2x French, RJ11

Producent: PowerWalker

243,54 zł z VAT 198,00 zł netto

szt

PowerWalker VI 650 SE LCD

PowerWalker VI 650 SE LCD

UPS o mocy 650VA/360W wyposażony w 2x French, RJ11

Producent: PowerWalker

279,21 zł z VAT 227,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator