WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Uchwyt satelitarny boczny 30 prawy

23,06 zł z VAT 18,75 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Średnica uchwytu
38 mm
Długość całkowita 
420 mm
Wysokość
250 mm
Średnica otworów montażowych
10 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory)

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy prosty 40

23,06 zł z VAT 18,75 zł netto

szt

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km (S-31DLC20D)

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km (S-31DLC20D)

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

82,26 zł z VAT 66,88 zł netto

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla Ubiquiti NanoBeam M5 25

61,25 zł z VAT 49,80 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt do SXT

Uchwyt do SXT

Uchwyt do SXT z regulacją kąta nachylenia anteny ±10°

Producent: brak danych

8,86 zł z VAT 7,20 zł netto

szt

Uchwyt satelitarny 38/600/250 (4 otwory)

24,60 zł z VAT 20,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator