WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Maszt TV L

21,65 zł z VAT 17,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Odległość od ściany
300 mm
Wysokość rury pionowej
600 mm
Średnica rury
25 mm
Średnica otworów montażowych
10 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (AM-5G16-120) Airmax Dual Sector 5GHz 120° 16 dBi

334,15 zł z VAT 271,67 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 60m G657A2

72,32 zł z VAT 58,80 zł netto

szt

Huawei ONT EG8141A5 SC/APC (GPON/EPON)

Huawei ONT EG8141A5 SC/APC (GPON/EPON)

1x port Gigabit Ethernet, 3x porty Fast Ethernet, 1x SC/APC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, WiFi N300 2,4GHz

Producent: Huawei

127,85 zł z VAT 103,94 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tenda S108

Tenda S108

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet

Producent: Tenda

32,00 zł z VAT 26,02 zł netto

szt

Ubiquiti NanoStation Loco M5 + bracket

Ubiquiti NanoStation Loco M5 + bracket

Zestaw z uchwytem Mini Bracket - Loco umożliwiającym regulację kąta nachylenia anteny ±90°

Producent: Ubiquiti

289,36 zł z VAT 235,25 zł netto

Dostępność: Dostawa w drodze

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt antenowy 40/300/300 (2 otwory)

32,10 zł z VAT 26,10 zł netto

szt

Uchwyt montażowy dla RouterBoard SEXTANT

Uchwyt montażowy dla RouterBoard SEXTANT

Uchwyt montażowy dedykowany dla urządzeń RouterBoard-SEXTANT.

Producent: RF Elements

60,44 zł z VAT 49,14 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator