WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

Producent: MikroTik

468,81 zł z VAT 381,15 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard RB2011UiAS-2HnD-IN to urządzenie z serii 2011, uzupełnione o wbudowany nadajnik radiowy o mocy 1W. Komplet zawiera zasilacz, metalową obudowę z dotykowym wyświetlaczem LCD i dwie anteny dookólne o zysku 4dBi każda. Jak wszystkie urządzenia z serii 2011, posiada dziesięć portów Ethernet, z czego pięć z nich to złącza w standardzie Gigabit Ethernet. Wyposażony został w szybki, 600MHz procesor Atheros wspierany przez 128MB pamięci RAM. Model RB2011UAS-2HnD-IN działa pod kontrolą systemu operacyjnego RouterOS z licencją level 5.

Router posiada także port USB oraz slot na wkładkę SFP. Na porcie Ether10 posiada wyjście PoE, dzięki któremu może zasilać inne urządzenie z maksymalnym prądem 500 mA i napięciem takim, jakie podawane jest na wejściu. 
 
Wyposażony jest w wydajne radio o maksymalnej mocy nadawczej 30 dBm (1000 mW). Pracuje w paśmie 2,4 GHz, wykorzystując standardy IEEE 802.11 b/g/n i technologię 2x2 MIMO. Maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej to 300 Mb/s.

Najważniejsze cechy:
  • wbudowany nadajnik o wysokiej mocy (Tx do 30dBm) działający w częstotliwości 2.4Ghz 2x2 MIMO 802.11b/g/n
  • złącze SFP Gigabit (możliwość pracy jako Gigabitowy konwerter mediów)
  • 5x Gigabit Ethernet
  • 5x Fast Ethernet
  • port USB do podłączenia modemu 3G/LTE lub pamięci USB 
  • 128MB pamięci RAM
  • System operacyjny RouterOS z licencją L5 
  • Zasilanie przez wtyk DC lub PoE
  • Wyświetlacz LCD
RB2011UiAS-2HnD-IN
 
Procesor AR9344
Taktowanie
600 MHz
Ilość rdzeni procesora 1
Pamięć RAM
128 MB
Pamięć wbudowana 128 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
NAND
Interfejs sieciowy 5 gigabitowych portów Ethernet 10/100/1000 Mb/s
5 portów fast Ethernet 10/100 Mb/s
Slot na wkładkę SFP
Tak, 1x
SFP DDMI Tak
Port USB
Tak, type A
Port serial RJ45
Standardy bezprzewodowe
IEEE 802.11 b/g/n
MIMO 2x2
Anteny
2 anteny dookólne o zysku 4 dBi każda
Wtyk DC Tak
Wejście PoE
Tak (Ether1)
Wyjście PoE Tak (Ether10)
Zakres napięcia wejściowego
8 - 30 V
Maksymalny pobór mocy 6 W
Monitorowanie napięcia
Tak
Monitorowanie temperatury PCB Tak
Wymiary
230 x 90 x 25 mm
Waga 233 g
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -35 do 65 st. C
System operacyjny RouterOS
Licencja
Level 5
Skład zestawu Urządzenie
Zasilacz 24 V, 1.2 A

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

MikroTik RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5. Wersja przystosowane do montażu w szafach RACK DEMO

Producent: MikroTik

432,36 zł z VAT 351,51 zł netto

szt

MikroTik RB2011UAS-IN, RB2011UiAS-IN

MikroTik RB2011UAS-IN, RB2011UiAS-IN

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5, wyświetlacz LCD, metalowa obudowa typu desktop. Idealne rozwiązanie dla FTTH (Fiber To The Home) DEMO

Producent: MikroTik

432,36 zł z VAT 351,51 zł netto

szt

MikroTik RB2011L-RM, RB2011iL-RM

MikroTik RB2011L-RM, RB2011iL-RM

5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM DEMO

Producent: MikroTik

364,63 zł z VAT 296,45 zł netto

szt

MikroTik RB2011L-IN, RB2011iL-IN

MikroTik RB2011L-IN, RB2011iL-IN

5x portów Fast Ethernet, 5x portów Gigabit Ethernet, 64MB pamięci RAM, CPU AR9344 600 MHz, PoE out na 10 porcie, metalowa obudowa typu desktop, RouterOS L4, DEMO

Producent: MikroTik

364,63 zł z VAT 296,45 zł netto

szt

MikroTik RB2011iLS-IN, RB2011LS-IN

MikroTik RB2011iLS-IN, RB2011LS-IN

1x slot SFP, 5x portów Fast Ethernet, 5x portów Gigabit Ethernet, 64MB pamięci RAM, CPU AR9344 600 MHz, PoE out na 10 porcie, metalowa obudowa typu desktop, RouterOS L4 DEMO

Producent: MikroTik

401,10 zł z VAT 326,10 zł netto

szt

Mocowanie ścienne dla RB2011 (RB2011-H)

Mocowanie ścienne dla RB2011 (RB2011-H)

Zestaw doskonale sprawdza się w miejscach publicznych.

Zestaw do montażu naściennego RB2011 pasuje do urządzeń RB2011iL-INRB2011iLS-INRB2011UiAS-IN oraz RB2011UiAS-2HnD-IN

Producent: MikroTik

32,68 zł z VAT 26,57 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

62,51 zł z VAT 50,82 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Szybkozłączki żelowe UY KAT.5e opak 100szt

Szybkozłączki żelowe UY KAT.5e opak 100szt

Złączki przeznaczone na kable o średnicy żył 0,3-0,7mm

Producent: brak danych

16,61 zł z VAT 13,50 zł netto

szt

Uchwyt (UB-AM) montażowy dedykowany dla urządzeń Ubiquiti

Uchwyt (UB-AM) montażowy dedykowany dla urządzeń Ubiquiti

Uniwersalny uchwyt Ubiquiti do montażu na ścianach oraz słupach.

Producent: Ubiquiti Networks

25,49 zł z VAT 20,72 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE lite (RB750UPr2)

MikroTik hEX PoE lite (RB750UPr2)

5x portów Ethernet z wyjściem PoE na 4 portach, USB, 650MHz CPU, 64MB RAM, RouterOS L4, DEMO

Producent: MikroTik

218,52 zł z VAT 177,66 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 12U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 19" 12U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa 12U 19", 600x600x450 mm, drzwi szklane kolor czarny

Producent: Lanberg

454,60 zł z VAT 369,59 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

praca w paśmie 5 GHz, dwie wbudowane anteny dookólne o zysku 7,5 dBi, 2x2 MIMO, standard 802.11a/n/ac, 31 dBm, 5 gigabitowych portów Ethernet, port USB, PoE output

Producent: MikroTik

468,81 zł z VAT 381,15 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik mAP (RBmAP2nD)

MikroTik mAP (RBmAP2nD)

micro access point, Dual-Chain 2.4GHz, procesor 650 MHz, 64 MB pamięci RAM, 2x porty Ethernet, PoE out

Producent: MikroTik

164,09 zł z VAT 133,41 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1016-12G

MikroTik Cloud Core Router CCR1016-12G

Cloud Core Router wyposażony w 16 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx16 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 12MB pamięci cache, 2GB RAM, 12x gigabitowych portów Ethernet, 1U.

Producent: MikroTik

2 349,29 zł z VAT 1 909,99 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator