WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Core Router CCR1016-12G

Producent: MikroTik

2 340,14 zł z VAT 1 902,55 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikrotIk Cloud Core Router CCR1016-12G jest routerem klasy przemysłowej wyposażonym w 16 rdzeniowy procesor Tilera TLR4-01680 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 12MB pamięci cache. Router posiada 12 portów LAN Gigabit Ethernet. Każdy z portów jest podłączony bezpośrednio pod wyprowadzenia procesora. Zapewnia to maksymalną wydajność przy routingu (do 12Gbit/s). CCR1016-12G dostarczany jest z 2GB RAM (dwa gniazda SODIMM) z możliwością rozbudowy do 16GB. Urządzenie jest wyposażone w pre-instalowany system operacyjny Mikrotik RouterOS Level6. Całość zamknięta jest w aluminiowej obudowie o wysokości 1U, umożliwiająca montaż w szafie 19" (rack 19" 1U).
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor Tile TLR4-01680 16 rdzeni, 1.2GHz
  • 2GB RAM (SODIMM) - możliwość rozbudowy do 16GB
  • 12 portów Gigabit Ethernet
  • Obudowa rack 19" 1U
  • Wysoka przepustowość do 12Gbit/s
  • Wysoka wydajność do 17.8 mpps
CCR1016-12G
 
Procesor
Tile TLR4-01680 16 rdzeni, 1.2GHz
Pamięć RAM
2GB
Architektura
Tile GX
Porty LAN
12x gigabitowych portów 10/100/1000 Ethernet
Port szeregowy
RS232
MiniPCI
Nie
USB
1x port microUSB type AB
Zasilanie
100-240
Monitor poboru prądu
Tak
Monitor napięcia
Tak
Monitor temperatury PCB
Tak
Monitor temperatury CPU
Tak
Wymiary
355 x 145 x 55 mm
System operacyjny
RouterOS v6 (64bit)
Temperatura pracy
-20°C do 60°C
Licencja RouterOS
L6
Maksymalny pobór mocy
53W (48W bez załączników)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

403,44 zł z VAT 328,00 zł netto

szt

MikroTik RB951G-2HnD

MikroTik RB951G-2HnD

2.4Ghz Access Point, 5x Gigabit Ethernet, USB, 600MHz CPU, 128MB RAM, karta bezprzewodowa w standardzie 802.11b/g/n oraz wbudowana antena DEMO

Producent: MikroTik

290,32 zł z VAT 236,03 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

57,74 zł z VAT 46,94 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Cloud Core Router wyposażonym w 36 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx36 taktowany z częstotliwością 1.2GHz, 4GB RAM, 12x Gigabitowych portów Ethernet, 4x SFP, 1U oraz ekran LCD i podwójny zasilacz

Producent: MikroTik

3 606,19 zł z VAT 2 931,86 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator