WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SG105

Producent: TP-Link

93,48 zł z VAT 76,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

TP-Link TL-SG105 to 5-portowy przełącznik typu desktop w metalowej obudowie. Wyposażony został w 5x portów Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s z funkcją automatycznej negocjacji szybkości połączeń i automatycznego krosowania Auto MDI / MDIX.

Dzięki Technologii Green Ethernet switch jest energooszczędny, może zaoszczędzić do 65% energii, co sprawia że jest ekologicznym rozwiązaniem zarówno w domowej jak i biurowej sieci. Funkcja Plug and Play sprawia, że instalacja przełącznika jest niezwykle szybka i łatwa. Automatyczna negocjacja połączeń umożliwia automatyczne wykrywanie prędkości urządzeń podłączonych do każdego z portów, zapewniając kompatybilność i optymalną wydajność transmisji.

Switch SG`05 posiada także dodatkowe funkcje jak, QoS - ruch sieciowy jest płynny nawet w przypadku wykonywania działań podatnych na zakłócenia, takich jak transmisja głosu czy wideo oraz funkcję IGMP Snooping odpowiedzialną za optymalizację ruchu multicastowego. Dzięki optymalizacji transmisji multimediów korzystanie z sieci oraz aplikacji takich jak IPTV jest zdecydowanie przyjemniejsze.

Najważniejsze cechy:
  • 5x portów Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s (automatyczna negocjacja szybkości połączeń, automatyczne krosowanie Auto-MDI/MDIX)
  • Technologia Green Ethernet umożliwiająca oszczędzanie energii
  • Kontrola przepływu danych IEEE 802.3x zapewniająca niezawodną transmisję
  • Stalowa obudowa typu desktop, możliwość montażu na ścianie, brak wentylatorów
  • Obsługa funkcji 802.1p/DSCP QoS oraz IGMP snooping
  • Instalacja plug and play - brak konieczności konfigurowania urządzenia
TL-SG105
Standardy i protokoły
IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x, IEEE 802.1p
Porty
5x portów Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s, Autonegocjacja, Auto-MDI/MDIX
Bezwentylatorowy
Tak
Zasilanie
Zasilacz zewnętrzny (na wyjściu: 5 V DC / 0,6 A)
Dioda LED
Zasilanie
Wskaźniki połączenia oraz aktywności wbudowane w każdy z portów RJ45
Wymiary
100 x 98 x 25 mm
Maks. zużycie energii
2,3 W (220 V/50 Hz)
Ilość generowanego ciepła
7,83 BTU/h
WYDAJNOŚĆ
Szybkość przekierowań pakietów
7,4 Mp/s
Tablica adresów MAC
2K
Bufor pakietów
1 Mb
Ramki jumbo
16 Kb
FUNKCJE OPROGRAMOWANIA
Funkcje zaawansowane
Technologia Green
Kontrola przepływu 802.3X
Obsługa QoS (IEEE 802.1P/DSCP)
Funkcja IGMP Snooping
Sposób transmisji
Store and Forward
INNE
Certyfikaty
CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania
TL-SG105
Zasilacz
Instrukcja instalacji
Środowisko pracy
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90%, niekondensująca

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

25,15 zł z VAT 20,45 zł netto

szt

Kabel HDMI 1.4, długość 1.8m

13,35 zł z VAT 10,85 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1.5m (szary)

2,79 zł z VAT 2,27 zł netto

szt

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti LiteBeam M5 23dBi to kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

237,85 zł z VAT 193,37 zł netto

szt

MikroTik RB3011UiAS-RM

MikroTik RB3011UiAS-RM

1GB pamięci RAM, 1x SFP, 10x gigabitowych portów Ethernet, USB 3.0, PoE, dotykowy panel LCD

Producent: MikroTik

999,20 zł z VAT 812,36 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

D-Link DXS-1210-16TC

D-Link DXS-1210-16TC

Zarządzalny, 10-gigabitowy, przełącznik Smart, wyposażony w 12x portów 10GBase-T, 2x porty SFP+ i 2x porty Combo 10GBASE-T/SFP+.

Producent: D-Link

6 550,41 zł z VAT 5 325,54 zł netto

szt

D-Link DES-1008D

D-Link DES-1008D

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet

Producent: D-Link

51,52 zł z VAT 41,89 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator